• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air ile 2017’yi Yükseklerde Yaşa

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

onurair kış kampanyası1992 yılında Atatürk Havalimanı merkezli olarak hava yolu taşımacılığında hizmet vermeye başlayan Onur Air, kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir. Uçuş ağına yeni rotalar eklemesi ve düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken Onur Air son kampanyası ile 2017 yılında yurt içi uçuşlarınızı 39 TL ve yurt dışı uçuşlarınızı da 39 USD uçma imkanı sunuyor.

1 Ocak- 31 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri 22 Kasım 2016- 8 Aralık 2016 tarihleri arasında satın almanız durumunda sadece 39 TL veya 39 USD uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında satın alabileceğiniz seyahat rotalarından bazıları;

Yurt İçi 39 TL

 

Yurt Dışı 39 USD

İstanbul

Adana

 

İstanbul

Amsterdam

İstanbul

Antalya

 

İstanbul

Berlin (Tegel)

İstanbul

Diyarbakır

 

İstanbul

Düsseldorf

İstanbul

Gaziantep

 

İstanbul

Lefkoşa

İstanbul

Elazığ

 

İstanbul

Nalçık

İstanbul

Kayseri

 

İstanbul

Odessa

İstanbul

İzmir

 

İstanbul

Paris

İstanbul

Malatya

     

İstanbul

Samsun

     

İstanbul

Şanlıurfa

     

İstanbul

Bodrum

     

İstanbul

Hatay

     

İstanbul

Trabzon

     

 

Sistemde yer alan uçuşların sefer bilgilerine ve hizmet bedeli dahil en güncel fiyatlarına hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve seçtiğini uçak biletini de kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Onur Air 2017’yi Yükseklerde Yaşa kampanyası kapsamında satışı yapılan biletler hava yolunun direk olarak gerçekleştirdiği bütün uçuşları kapsamaktadır. Belirtilen fiyatlar Onur Air satış kanallarında hizmet bedeli dâhildir fakat, diğer satış kanallarında ise hizmet bedeli eklenmektedir. Fiyatlara her şey dahil olmakla beraber sadece tek yön fiyatıdır.

Kampanya kapsamında satışı yapılan biletler için ön rezervasyon yapılmamaktadır, rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapıldığı durumlarda bilet fiyatları 39 TL veya 39 USD olarak kabul edilerek satışı yapılmaktadır.  Promosyon bilet kapsamında isim ve parkur değişikliği yapılmamakta ve gidiş- dönüş biletler olsa dahi kampanya dahilin de açık bilet düzenlememekte ve sonrasında da açığa alınamamaktadır.

Kampanya kapsamında satışı yapılacak bilet sayısı 250.000 olup sadece Türkiye çıkışlı uçuşlar için geçerlidir. Yurt dışı çıkışlı uçuşlar içinse promosyon bilet fiyatı 49€’dan başlamaktadır.  En güncel fiyat bilgisi için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Kampanyaya çocuk yolcular dahil fakat bebek yolcular dahil değildir ve satın alınan bilet için ilgili sınıf kuralları geçerlidir.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.