• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

onur air kış kampanyasıKışın yaklaşmasıyla beraber hava yollarının da kış sezonunda ki uçuşlara ait kampanyalarına her gün bir yenisi eklenmektedir. Onur Air firması da kış kampanyası kapsamında yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda oldukça cazip fiyatlarıyla uçak bileti satışına 27.09.2016 tarihinde başladı.

Onur Air büyük kış kampanyası kapsamında 27 Eylül 2016- 11 Ekim 2016 tarihleri arasında 30 Ekim 2016- 25 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek iç hat uçuşlarında bilet fiyatları 29 TL, dış hat uçuşları ise 29 USD’den başlamaktadır.

Hizmet bedelinin dahil olmadığı fiyatlara diğer tüm vergiler dahil olarak ücret belirtilmiştir. Yurt içi uçuşlarda her yöne gerçekleştireceğiniz uçuşları kapsayan indirimli uçak bileti fiyatlarında ayrıca yurt dışı uçuşları içinde her yöne ve vergiler dahil hizmet bedeli hariç olarak 29 USD’den başlayan fiyatlarla ucuz uçak biletlerini ucuzauc.com web sitesi üzerinden kredi kartınıza sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Onur Air kış kampanyası kapsamında gerçekleştireceği bütün uçuşların Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak gerçekleştirildiği de fırsatlar arasında yer almaktadır. Ayrıca Anadolu’nun farklı 12 ketinden bağlantılı uçuşlar içinde Onur Air Kış Kampanyası kapsamında indirimli biletlerden satın alabilirsiniz.

Onur Air indirimli biletlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken 30.10.2016 – 25.03.2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait bilet sorgulamasını 27.09.2016 – 11.10.2016 tarihleri arasında ucuzauc.com üzerinden seyahat noktalarınıza göre uçak bileti sorgulaması yapmanız yeterlidir. Sonrasında karşınıza çıkan bütün hava yollarının sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını içeren listeden Onur Air uçuşlarını seçmeniz ve kredi kartınızla güvenli bir şekilde taksit imkanlarından da faydalanarak ödemenizi gerçekleştirebilir, Onur Air ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sadece 200.000 bilet satışa sunulmuştur. Biletler tükenmeden almak için acele etmenizi öneririz. Ayrıca belirtilen fiyatlara vergiler dahil olup, tek yön uçuşları için geçerlidir. Yurt dışı bağlantılı uçuşlarda yurt içi bilet fiyatı olarak tek yön 10 EUR Onur Air tarafından tahsil edilmektedir.

Kampanya dâhilinde satın alınan biletlerde çocuk yolcular için ekstra indirim yapılmamakta ve bebek yolcular da kampanya kapsamına dahil edilmemektedir.

Onur Air Kış Kampanyası dâhilinde satın aldığınız indirimli Onur Air uçak biletlerde dönüş uçuşları dahil açık bilet düzenlenmez ve biletler sonrasında açığa alınmadığı gibi parkur değişikliği de söz konusu değildir.  Satın alınan biletle seçilen sınıfın kuralları geçerli olup, indirimli uçak bileti kod paylaşımı yapılmayan direk olarak Onur Air tarafından gerçekleştirilecek uçuşları kapsamaktadır.

Onur Air Kış Kampanyası biletleri hakkında daha fazla bilgi almak için hava yolunun resmi web sitesini ziyaret edebilir, biletinizi de ucuzauc.com web sitesinden satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.