• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air Mayıs Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

 

Onur Air, Mayıs Kampanyasıyla ucuza uçurmaya devam ediyor.

İstanbul kalkışlı, İzmir, Kayseri ve hatta yurt dışı uçuşlarında Moskova’yı da kapsayan kampanyasıyla yurt içinde 64 TL, yurt dışında 49 $’dan başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

1992 yılından itibaren hizmet veren Onur Air, Atatürk Havalimanı merkezli olarak verdiği hizmetlerde, Türkiye’nin en iyi hava yolları arasında olmaya adaydır.  Dış hat ve iç hat uçuşlarında toplamda 40’a yakın noktaya hizmet veren Onur Air, kısa dönemli kampanyalarıyla da ucuza uçma imkânı sunmaktadır.

Onur Air Mayıs ayı promosyonu ile İstanbul- İzmir, İstanbul- Kayseri hattında her şey dahil 64 TL’den başlayan fiyatlarla , yurt dışı İstanbul- Moskova hattında her şey dahil 46 $’dan başlayan fiyatlarla biletlerinizi hava yolunun resmi web sitesi veya ucuzauc.com üzerinden satın alabilirisiniz.

Onur Air Mayıs Ayı’na özel fırsatlarından faydalanabilmek için biletinizi mayıs ayı içerisinde satın almanız gerekmektedir. Hava yolunun sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com üzerinden seyahat rotanıza göre uçak bileti sorgulaması yapabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.