• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air Olarak Bu Sonbaharı Rakamlarla Konuşuyoruz

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

onur air sonbahar1992 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Onur Air, 110’dan fazla uçuş noktasıyla uluslararası alanda hizmet veren hava yoludur. Merkezi Atatürk Havalimanı’nda yer alan Onur Air, sonbahar kampanyası kapsamında düzenlediği kampanyanın bitimine günler kala hala sınırlı sayıda bulunan biletlerden kaldığını belirtmek isteriz.

Onur Air konforundan faydalanarak yurt içinde sadece 39 TL ye ve yurt dışında 39 USD ye uçak biletinizi satın alabilirsiniz. 110’dan fazla uçuş noktası bulunan Onur Aİr sonbahar kampanyasında bütün uçuşları kapsayan indirimli uçak biletini almanız için birkaç gün kalmış olup rezervasyon ve biletleme işleminin aynı anda yapılması gerekmektedir. 30 Ekim 2016- 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için ucuz uçak bileti fırsatları hala devam etmektedir.

Onur Air, sonbahar kampanyası kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlere hava yolunun resmi web sitesinden ve ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak da ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Onur Air sonbahar kampanyasının bitimine sayılı günler kala yurt içi biletlerinizi 39 TL, yurt dışı seyahatleriniz içinde 39 EUR’ dan satışı yapılmaktadır. Belirtilen fiyatlara vergiler dahil olup, Onur Air web sitesi ve ve resmi kanalları dışında satın alınan biletlerde hizmet bedeli ücreti alınabilmektedir.  Bağlantılı uçuşlarda ise yurt içi bilet fiyatı olarak tek yön için 10 EUR tahsil edilmektedir.

Sonbahar kampanyası dâhilinde satışı yapılan biletler Onur Air tarafından gerçekleştirilen uçuşları kapsamaktadır. Kod paylaşımlı uçuşlarda promosyon uygulanmamaktadır. Onur Extra üyeleri ve yeni üyelik yaparak bilet alan müşteriler de promosyonlardan faydalanabilir ve mil puan kazanabilirler. Kampanya boyunca satın alınan biletlerde standart paket için 500 puan, özel paketli bilet alımlarında ise 1000 puan kazanılmaktadır.

Kampanya kapsamında satışı yapılacak bilet sayısı 200.000 olarak belirlenmiş olup kampanyanın bitimi olan 11 Ekim’e sayılı günler kala biletler tükenmeden ucuz uçak biletinizi kredi kartınızla ucuzauc.com web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.