• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air Yeni Uçuş Noktası Hatay ve Bodrum

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

1992 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan ve kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden Onur Air, hızla gelişmiş ve gelişen teknolojiye de ayak uydurarak gelişmelerine devam etmiş hava yollarından birisidir. Verdiği hizmetlerle dikkat çeken Onur Air konforlu uçakları ve verdiği hizmetlerle de adından sıkça söz ettirirken düzenlediği kampanyalara sürekli olarak bir yenisini eklemektedir. Bununla yetinmeyerek yurt dışı ve yurt içi  uçuşlarına yenilerini ekleyerek uçuş ağını genişleten Onur Air son olarak yeni uçuş noktasına Hatay’ı da eklemiş ve Bodrum’a da düzenlediği uçuşların sayısını arttırmıştır.

1 Mart 2017 tarihi itibariyle Hatay’dan karşılıklı olarak gerçekleştireceği İstanbul uçuşları haftanın her günü gerçekleştirilmesine yönelik çalışmalar tamamlanmıştır. Yurt dışı bağlantılı olarak da hizmet verecek olan İstanbul- Hatay- İstanbul uçuşlarına ait uçak bileti satışları başlamıştır. Hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak uçak sefer bilgilerine ve en güncel uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kredi kartınızla da bilet sorgulaması dahil basit 3 adımda biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bilet alımlarınızda size özel olarak sunulan taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Yeni uçuş rotasına Hatay’ı ekleyen Onur Air bir diğer yeniliği ise İstanbul- Bodrum arası gerçekleştireceği karşılıklı uçuşlar yaz tarifesine uygun olarak haftanın her günü düzenlenecektir. Yaz tatilinizi Bodrum’da geçirmek isteyen ve planlarını yapan Onur Air müşterileri içinde bilet satışının başladığını söylemekten gurur duyarız. Yaz dönemine ait uçak biletleri için ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilir ve uçak bileti fiyatlarıyla beraber uçak sefer bilgilerini de