• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Pegasus Airlines ile Ankara - Kiev - Ankara

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Pegasus Kampanyaları

pegasus airlinesPegasus Airlines Kasım 2016 Bülteni

1990 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Pegasus Airlines, bu tarihten itibaren ucuz uçak bileti satışları ile adını duyurmayı başarmış ve en çok tercih edilen hava yolları arasında yer alarak hizmetlerine devam etmektedir. Sürekli olarak kendini geliştiren ve hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden Pegasus Airlines’ın Kasım ayı bülteninde ise gelecek dönemdeki yenilikleri, yeni uçuş noktaları, kış saati uygulamaları ve satın alınan biletlerinizi iptal etmeniz durumunda mağdur olmamanız için yeniliklerini sunmaktadır. Pegasus Airlines 2016 Kasım Ayı bülteninde yer alan haberler, 

YENİ UÇUŞ HATTIMIZ ANKARA-KİEV-ANKARA

Türkiye’den de en çok uçuş gerçekleştirilen bölgelerden birisi olan Kiev’e 6 Aralık 2016 tarihi itibari ile uçuş gerçekleştirmeye başlayacak olan Pegasus Airlines, sefer bilgileri aşağıda yer almaktadır. Ankara- Kiev- Ankara hattı üzerinde gerçekleştirilecek uçuşlara ait Kiev uçak bileti fiyatlarına Pegasus Airlines resmi web sitesinden ve ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Pegasus Airlines Ankara (ESB) -Kiev(İEV) - Ankara (ESB)

ESB

22:45

IEV

00:05

Salı, Cuma

ESB

07:00

IEV

08:20

Perşembe

ESB

11:30

IEV

12:50

Pazar

IEV

05:30

ESB

08:45

Çarşamba, Cumartesi

IEV

09:30

ESB

15:15

Perşembe

IEV

13:30

ESB

16:45

Pazar

 

İSTANBUL-MİNERALNYE VODY- İSTANBUL

Pegasus Airlines, Kasım ayı bülteninde yayınlana yeni uçuş rotası ise İSTANBUL-MİNERALNYE VODY. 16 Aralık 2016 tarihi itibari ile başlayacak uçuşlara ait sefer bilgileri aşağıda yer alamktadır. En güncel uçuş bilgilerine hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak da ulaşabilirsiniz.

Pegasus Airlines’ın İstanbul - Mineralnye Vody – İstanbul uçuşlarına ait sefer bilgileri;

 

İstanbul (SAW)  - Mineralnye Vody (MRV) - İstanbul  (SAW)

SAW

00:20

MRV

02:30

Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi

MRV

04:00

SAW

06:15

Pazartesi, Cumartesi

MRV

05:00

SAW

07:15

Salı, Perşembe

 

FLYNAS İle Ortak Riyad ve Cidde Uçuşları Hakkında

Pegasus Airlines, ortak olarak gerçekleştirdiği uçuşlara bir yenisini daha ekleyerek uçuş ağını genişletmektedir. FlyNas ile ortaklaşa gerçekleştireceği Riyad ve Cidde uçuşlarına ait bilet satışı başlamış olup, biletlere Pegasus Airlines web sitesinden, mobil uygulamalarından veya ucuzauc.com web sitesinden ve mobil uygulamasından uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Riyad (RUH9 ve Cidde (JED) uçuşlarına ait sefer bilgilerine ve uçak bileti fiyatlarına da bilet sorgulaması yaptıktan sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada görüntüleyebilir ve biletinizi kolaylıkla, kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Air Manas ile Ortak Uçuşlarla URUMÇİ, KAŞGAR VE DELHİ Uçuşları

Pegasus Airlines ile 2012 yılından itibaren ortak uçuş gerçekleştiren Air Manas, yeni uçuş noktaları ise Urumçi, Kaşgar ve Delhi olarak belirlenmiştir. Urumçi, Kaşgar ve Delhi’ye Pegasus Airlines  ve Air Manas fırsatlarından faydalanarak uçuşunuzu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken ise hava yollarının bilet satış sistemi üzerinden veya ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmak ve seçtiğiniz bileti kredi kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkanlarından faydalanarak biletinizi satın almak.

KIŞ SAATİ UYGULAMASI HAKKINDA

Pegasus Airlines hava yolları da Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu kararına bağlı olarak değişen kış saati uygulamasından kaynaklı uçak sefer saatlerini güncellemiştir.  Pegasus Airlines’ın kış saati uygulamasından sonra değişen uçuş tarifelerine Pegasus Airlines resmi web sitesinden ve sefer bilgileri ile beraber en güncel uçak bileti fiyatlarının da sizlere sunulduğu ucuzauc.com web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

AVIH TAŞINMASI HAKKINDA

Pegasus Airlines daha önceden gerçekleştirdiği AVIH taşımaları 8 Eylül 2016 itibariyle kaldırılmış olup, bu hizmet sadece iç hat ve K.K.T.C gerçekleştirilen uçuşlarda gerçekleştirileceği taşıma hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi için hava yolunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

VOID BİLETLEME SONRASI CEZASIZ İŞLEM HAKKI SÜRESİ

VOID Biletleme sonrasında, herhangi bir nedenle iptal/ iade veya biletlerde değişiklik yapmak isteyen misafirler için düzenleme yapan Pegasus Airlines, yeni düzenlemeleri müşterilerden gelen istekler doğrultusunda düzenlemiştir.

Pegasus Airlines biletlerinde geçerli olan iptal/ iade ve değişiklik kuralları tabloda yer almaktadır.

 

Eski Uygulama

Yeni Uygulama

 

Biletleme ile uçuş arasındaki zaman

 

0-3 gün

3-360 gün

Cezasız İptal

Biletlendikten 30 dk sonrasına kadar.

Biletlendikten 60 dk sonrasına kadar.

Biletlendikten 12 saat sonrasına kadar.

Cezasız Değişiklik

Biletlendikten 30 dk sonrasına kadar.

Biletlendikten 60 dk sonrasına kadar.

Biletlendikten 12 saat sonrasına kadar.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.