• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Pegasus Rusya Uçuş Ağını Genişletti

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Pegasus Kampanyaları

pegasus uçuş ağıTürkiye’nin uygun fiyatlı hava yolları arasında ilk sırada yer alan Pegasus Airlines, yaptığı anlaşmalarla da ortaklaşa gerçekleştirildiği uçuşlarla da dünyanın her yerine hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Her yıl uçuş rotasına yenin noktalar ekleyen Pegasus Airlines, son çalışması kapsamında Rusya’da ki uçuş ağını da genişletmiştir. Rusya’da Moskova, Krasnodar, Minaralyn Vody uçuş noktalarından sonra yeni düzenleme ile de Nizhny Novgorod (GOJ), Samara (KUF), Volgograd (VOG) ve Grozny (GRV)'ye uçuş gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Rusya’da toplamda 7 uçuş noktasına sahip olan Pegasus Airlines, uçuş detayları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Ayrıca sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada bütün hava yollarının sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebilir, Pegasus Airlines’dan seyahat planınıza uyan seferi de seçerek Rusya uçak biletinizi kredi kartınızla ucuzauc.com kullanıcılarına özel olarak sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.