• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul’da Gidebileceğiniz 4 SPA Merkezi

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

Sağlıklı olmak, stresten uzak yaşamak, beden ve zihni mümkün olduğunca dinlendirmek, genç kalmak, güzelleşmek artık spayla çok daha kolay. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız bu şehrin stresinden uzaklaşmak ve gençliğinizi korumak isterseniz eğer SPA merkezleri için şehir dışına çıkmanıza gerek kalmadan Türkiye’de ki hizmetleriyle ön plana çıkan İstanbul’da ki spa merkezlerinden bir kaçını sizler için sıraladık. Daha fazla bilgi almak için blog kategorimize göz atabilirsiniz.

Qualia SPA

 Qualia SPA

1’i kapalı, 2’si açık olmak üzere toplam da 3 adet yüzme havuzu, cilt, el ve yüz bakımları, Türk hamamı, Uzakdoğulu terapistler tarafından uygulanan masaj ve terapiler de hizmetleri içerisindedir. Otel içerisinde hizmet veren spa, stresten bir süreliğine uzaklaşmak isteyen, kendisi için bir şeyler yapmak isteyen herkes için ideal bir adres.

Caudalie Vinotherapie SPA

Caudalie Vinotherapie SPA

Feng Şui felsefesi hâkim olan bu otelde, derin doku masajı, Asya yağsız masajı, Thai masajı, İsveç masajı, Bali dört el masajı gibi masajlar uygulanıyor. Bu spa merkezi ise İstanbul’daki Les Ottomans Otelinde bulunmaktadır. Burada sadece üzüm çekirdeklerinden yapılan ürünler kullanılmaktadır.

Amrita SPA & WELLNESS

Amrita SPA & WELLNESS

İstanbul Swiss Otel’in bünyesinde bulunan spa merkezinde, Yüzme havuzları, jakuzi, hamam, sauna, buhar banyosu, experience shower, kneip yürüyüşleri, güzellik bakımları, masaj hizmetleri bulunuyor. Ayrıca en son teknoloji olan spor ve fitness aletleri de içerisinde bulunmaktadır. Yeni deneyimler sizi bekliyor.

Sanitas SPA & WELLNESS

Sanitas SPA & WELLNESS

Osmanlı sarayının moderniteye açık yüzü. Çırağan Palace Kempinski,  Robinson Club,  Afyon Anemon Hotel, Sirene Golf & Wellness ve Lykia Links Golf gibi otellerde bulunan Sanita SPA’nın Osmanlı hamamı konseptinde vücut bakımları tavsiye edilmektedir. Sağlık kulübünde, hamam, manikür, pedikür ve kozmetik gibi özel bakımlar, klasik masaj, spor masajı, Asya masajları, güzellik ve fitness hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu spa merkezlerinden bazılarına eşyalarınızı alıp direk olarak gidebileceğiniz gibi önceden rezervasyon yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer İstanbul dışından gelecekseniz, havalimanından spa merkezine transferiniz ve konaklama hizmetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ucuzauc.com