• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Walt Disney World Avatar Pandora Turları

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

2009 yılında vizyona giren Avatar  filminin hikâyesinde yer almak ve gerçek Na’vi halkının gezegenini Pandora’yı ziyaret etmek ister misiniz?

22, yüzyılda Pandora adı verilen gezegen de yaşayan barışçıl Na’vi halkının evlerine konuk olmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler için Walt Disney tarafından tamamlanan proje 27 Haziran 2017 tarihinde kapılarını açıyor. Walt Disney World Resort Florida'da Disney Typhoon Lagoon Su Parkı’nda hayata geçirilen proje kapsamında ‘Doğanın Sihrini Kutlayan Yeni bir Arazi Keşfetmek’ sloganı ile yola çıkılmış. Sabah 08:00 ve Akşam 11:00 saatleri arasında açık olan parkta ekstra sihirli saatlerde bulunmaktadır. 

Walt Disney World Pandora’da yapabileceklerinizden bazılarını sizler için listeledik;

Banshee ile Uçuş;

3D Similasyonu ile bir Avatara bağlanabilir ve ayrıca Banshee binerek, Avatar olarak uçuş deneyimini yaşayabilirsiniz.  Ayrıca bu sırada amniyon tanklarında bulunan Avatarları ve bunların büyümesini de görebilirsiniz. A’dan Z ye kadar bütün her şeyin düşünüldüğü parkta, kendi Banshee’nizi avlamak için filmde de adı geçen Banshee dağına tırmanma şansını da sunuyor. Uçuş deneyimi boyunca bütün gezegeni simülasyon aracılığıyla görebilir ve gerçek bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Pandora Gezisi;

Pandora bir gezegen olarak uçan dağların ve sihirli bir dünyanın görülen gerçek yüzü. Uçan adaları, egzotik bitkileri ve hayvanları görmeden tam bir deneyim yaşanmış olmayacağını düşünen park kurucuları, bu nedenle de Pandora’da filmde görülen bütün her şeyi görebileceğiniz Disney Typhoon Lagoon Su Parkı’nda bir parkur hazırlamışlar. Burada uçan dağlardan, egzotik bitkilere ve hayvanlara kadar bütün her şeyi görebilirsiniz. Sadece gezmekle de kalmayıp devasa bitkilere tırmanabilir ve bir davul çemberi içinde de çocuklarınız ve sizde oyunlara katılabilirsiniz.

Nehir Gezisi;

Su bir gezegenin olmazsa olmazı, söz konusu Na’vi halkında ise suyun hayat sihrini de Disney Typhoon Lagoon su parkurunda görebilirsiniz. Kanolara binerek burada yetişen doğaüstü denilebilecek bitikleri, ışıldayan yağmur ormanlarını, biyolojik ışık saçan nehrinde gezebilirsiniz. Gözlerine inanamayacağını güzellikte olan bu bölgede ise yine gördüklerinizde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Son Yolculuk Şaman’ı Bulma

Nehir gezisi sonunda ise Şaman ağacının olduğu yere varabilir ve burada şamanı bularak Na’vi deneyiminizi tamamlayabilirsiniz.

Na’vi Yemekleri

Yorucu ve aynı zamanda da keyifli bir geziden sonra biraz soluk almak, farklı tatları denemek isteyen kişiler ve bir şeyler içerek aynı zamanda kendisini Pandora halkından biri gibi hissetmeniz için son adım ise kesinlikle Na’vi yemeklerinden tatmak.

 Park içinde yer alan ve kuonset baraka tarzında inşa edilen restoranlarda yemek yiyebilir eb egzotik içeceklerin tadına bakabilirsiniz.

Walt Disney World Resort Florida’ya Nasıl Giderim

Walt Disney World Resort Florida’ya gidebilmek için öncelikle Florida eyaletine gitmeniz gerekmektedir. Havayollarıyla Florida’ya seyahat edebilmek için ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz veya 0212 221 1221 numaralı telefonu arayarak da müşteri temsilcimizden yardım alarak biletinizi seçebilirsiniz?

Walt Disney World Resort Florida’da Konaklama

Çok geniş bir alanda alan bu park için Pandora deneyiminden uzak kalmak istemeyenler için oteller bulunmaktadır. Bu otellerden birini tercih edebileceğiniz gibi ayrıca şehir merkezinde ve aynı zamanda parka yakın otellerden birini de seçebilirsiniz. Özellikle Pandora Parkı içinde konaklama tercih etmeniz durumunda burada konaklayanlar için özel ekstra Sihirli saatlerde gerçekleştirilen etkinliklere katılabilirsiniz.

Walt Disney World Avatar Pandora Turları

Bulunduğunuz şehirden Walt Disney World Avatar Pandora tur hizmetlerinden de faydalanarak da gidebilirsiniz. Özelikle bulunduğu sektörde öncü bir firma olan Barsan Turizm bu kapsamda da hizmet vermektedir. Ulaşım seçeneklerinizden, konaklamanıza ve oradaki gezilerinize ek olarak vize işlemlerinize kadar her adımda size destek olan ve tatilinizi planlayan Barsan Turizm ile sizlerde eşsiz bir Avatar Pandora deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için info@ucuzauc.com ‘a e-mail atabilir veya müşteri  temsilcimizi arayabilirsiniz.