• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sun Express Kış Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Sun Express Kampanyaları

sunepress kampanyaSun Express hava yolları firması, son dönemde düzenlediği kampanyalarla ve uygun uçak bileti fiyatlarıyla öne çıkmayı başarmaktadır.  Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla ile oldukça uygun fiyatlarla uçuş imkanı sağlayan ve yaz mevsimi boyunca da yoğun bir şekilde hizmet veren hava yolu firması bu kış da bol bol seyahat edecek yolcuları için 25,99 TL den başlayan fiyatlarla uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir. 11 Ekim2016 ve 15 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri 21 Eylül-30 Eylül 2016 tarihlerinde almanız durumunda aşağıda yer alan tabloda ki fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sun Express Kış Kampanyası kapsamında satın alacağınız biletler tabloda da yer aldığı gibi sadece iç hat uçuşlarında belirtilen hatlarda geçerlidir. Belirtilen fiyatlar tek yön olup hizmet bedeli dahil değildir ve Sun Express resmi kanallarda satışında ve internet satışında 12 TL hizmet bedeli uygulanır.

Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilen biletler sadece 21-30 Eylül 2016 tarihlerinde biletlenmesi gerekmekte olup ve 11 E kim2016- 15 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşları kapsamaktadır.

Biletleri Sun Express resmi web sitesinden, çağrı merkezinden ve ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz. Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılmamaktadır. Ayrıca belirtilen kış kampanyası kapsamında satın alınacak biletlerde farklı kampanyalarla birleştirilmemektedir.

Kampanya biletleri uçuşların müsaitlik durumuna göre satışı yapılmakta olup, biletlere ucuzauc.com üzerinden seyahat tarihiniz ve seyahat etmek istediğiniz lokasyona ait bilgileri girerek  uçak bileti sorgulaması yapabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla kolaylıkla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirisiniz.

 

                                                                                                     Geçerli Olan Hatlar

13,99 TL + OSC*

Antalya’ dan Adana, Istanbul Sabiha Gökçen ve İzmir’ e.

İzmir’ den Antalya ve Konya’ ya,

Istanbul Sabiha Gökçen’ den Antalya ve İzmir’e.

33,99 TL + OSC*

Antalya’dan Erzurum, Gaziantep, Samsun ve Trabzon’ a;

İzmir’den Adana, Kayseri, Samsun ve Trabzon’ a.

53,99 TL + OSC*

Antalya’ dan Diyarbakır ve Van’a

İzmir’ den Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Malatya ve Van’ a

*Tek yön, vergiler dahil, hizmet bedeli hariç.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.