• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Bu Yaz Seyşeller’e Uçmayan Kalmasın!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

seyseller promosyonuDünyanın en popüler balayı adalarından ve turistik yerlerinden biri olan Seyşeller’e Türk Hava Yolları ile sadece 159 dolara uçmak ister misiniz? 1 Temmuz-30 Eylül 2017 tarihleri arasında sürecek bu kampanya ile bu yaz Seyşeller’e uçmayan kalmayacak.

Seyşeller ya da Seyşel Adaları, Madagaskar'ın kuzeydoğusunda yer alan Hint Okyanusu'ndaki yaklaşık 100 adadan oluşan bir takımada ve şüphesiz yaz tatilinizin unutulmazlarından olacak. Hemen şimdi çok uygun fiyata Türk Hava Yolları bileti alarak Seyşeller’e seyahat edebilir ve takımadanın en ünlü adaları olan Mahé, Praslin ve La Digue’yi ziyaret edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın 1 Temmuz-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında satışa sunulan Seyşeller uçak biletinizi, ucuauc.com web sitesinden ya da kullanımı oldukça pratik olan Ucuzauc mobil uygulamasından online olarak satın alabilirsiniz.

“Dünya daha büyük keşfet!” sloganı ile bir yeri daha keşfetmenizi ekonomik hale getiren Türk Hava Yolları, 1933 yılından bu yana ulaşım ağını hızla genişletmiş bir hava yolu şirketi. Dünyanın birçok noktasına seferi bulunan Türk Hava Yolları’nın Seyşeller uçuşlarına ait tüm bilgilere hem hava yolu hem de ucuzauc web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın ve diğer bütün hava yolu şirketlerinin promosyon ve kampanyalarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, ucuzauc sosyal medya hesaplarını ve mobil uygulamasını takip edebilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.