• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ramazan Kampanyası Tüm Türkiye 39 TL

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy ramazan kampanyasıTürkiye’nin sivil havacılık alanında ilk hava yolu firması olan Türk Hava Yolları 1933 yılında Türkiye’yi gururlandırarak hizmetlerine devam etmektedir. Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi hava yolu firması olarak seçilen Türk Hava Yolları, düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekmektedir.

Ramazan planlarını önceden yapanlar için 23 Mayıs - 22 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerinize ait biletleri 14 -17 Mart 2017 tarihleri arasında 39,99 TL ‘den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Promosyon bilet satışları 17 Mart 2017 tarihine kadar yapılacak olup sadece 23 Mayıs - 22 Haziran 2017 tarihleri arasında 9 - 11 Haziran 2017 hariç tüm uçuşları kapsamaktadır.

Türk Hava Yolları Ramazan kampanyası kapsamında satışı gerçekleştirilecek bilet fiyatları F ve U sınıfında olup toplamda 139.000 koltukla sınırlıdır. Ercan hatlarında 99.99 TL , diğer hatlarda ise 39.99TL, 49.99TL, 59.99TL, 69.99TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan biletlere ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve seyahatiniz göre size en uygun uçak biletini seçerek kredi kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

 Satışa sunulan Ramazan Kampanyası’na ait biletlerde iade, iptal ve değişikliğe izin verilmemektedir ve sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen uçuşları kapsamakta olup ortaklaşa gerçekleştirilen uçuşlara ait biletler promosyon bilet satışı kapsamında değildir. Ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak en güncel uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Ramazan Kampanyası kapsamında 17 Mart’a kadar satışı yapılan biletlere hava yolu firmasının kendi web sitesi, ucuzauc.com web sitesi ve akıllı telefonlarda uyumlu Google Play’den indireceğiniz ucuzauc uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.