• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Baltık Denizi'nin Sahil Kenti Helsinki'yi Keşfet

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

helsinkiFinlandiya’nın başkenti olan Helsinki Baltık Denizi’nin sahil kentlerinden birisi olarak da görmeniz için sizleri bekliyor!

 Türk Hava yollarının Helsinki Promosyonuyla da gidiş-dönüş uçak biletinizi 169 $ dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve bayrak taşıyıcı unvanına sahip Türk Hava Yolları 1933 yılından beri sivil havacılık alanında hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerle sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın da en iyi hava yolu seçilen Türk Hava Yolları hizmetlerinden herkes faydalanabilsin diye düzenlediği kampanalarla da dikkat çekmektedir. Bu kampanyalardan birisi olan Helsinki Promosyon uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesi mobil uygulaması veya hava yolunun resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Helsinki Promosyon uçak biletleri 11 Nisan 2017 - 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatler için geçerli olup 07 Nisan 2017 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında biletinizi satın almanız durumunda ki Helsinki uçak bileti fiyatı her şey dahil 169$ olarak belirlenmiştir.

Promosyon bilet kuralları için Türk Hava Yolları resmi web sitesini ziyaret edebilir, sefer bilgileri ve kura bağlı olarak en güncel Helsinki uçak bileti fiyatlarına da ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında sefer bilgilerini de görüntüleyebilir seyahat  planınıza uyan Helsinki gidiş-dönüş uçak biletinizi 169$ ‘dan başlayan fiyatlarla kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.