• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY ile Kişinev Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

kişinevTürkiye’nin önde gelen ve Avrupa’da hizmet açısından en iyi hizmeti veren beşinci hava yolu olan Türk Hava Yolları 1933 yılından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. Farklı kıtalarda yer alan toplamda 280’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren hava yolları her yıl düzenlediği kampanyalarıyla da fark yaratmaya devam etmektedir.

Uçuş gerçekleştirdiği yerlere farklı kampanyalar düzenleyen Türk Hava Yolları son kampanyaları arasında da Kişinev yer almaktadır.

Kişinev, Moldova Cumhuriyeti’nin en büyük ve yeşil alanı en büyük kentidir. Ülkenin başkenti olan şehir aynı zamanda yeşil alanın en çok olmasıyla da dikkat çekmektedir. Bic Nehri kıyısında bulunan şehir ülkenin ticaret ve sanayi merkezidir. Kişinev’de yer alan önemli yerler arasında Albisoara Caddesi, Stefan Cel Mare Parkı, Kişinev Kahramanlar Anıtı, Kişinev Silah ve Cephane Müzesi, Alexandr Pushkin Evi ve Müzesi, Orhei Vechi Manastırı, Manuc Bei Tarih Müzesi, Klasikler Geçidi, Stefan Cel Mare Heykeli, Ulusal Sanat Müzesi yer almaktadır. Türk Hava Yolları ’da Kişinev’de yer alan bu tarihi ve doğal yapıları görebilmeniz için çok avantajlı fiyatlarla bilet satışı gerçekleştirmektedir.

Her şey dahil uçuşlarda Türk Hava Yolları promosyonlu uçak biletleri 205 $ - 245 $ satıştadır. Kampanya kapsamında 29 Şubat 2016 tarihine kadar alınan ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar olan Kişinev uçuşlarında geçerli olan kampanya büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır.

Türk Hava Yollarının kampanyalarını kaçırmamak ve promosyonlu biletlerinden almak için bizi takip edebilirsiniz. ucuzauc.com üzerinden Türk Hava Yolları kampanyalarından haberdar olabilir ve biletinizi alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden en güncel ve kampanyalı biletlere ekstra bir işlem yapmadan ulaşabilir ve kredi kartınıza özel dokuz taksite varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.