• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY ile St. Petesburg Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

St petersburg kampanyası

Star Alliance üyesi ve ülkemizin ilk hava yolu olan Trük Hava Yolları 100’den fazla ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. İç ve dış hatlarda 280 farklı noktaya hizmet veren hava yolları en çok uçuş ağı olan dördüncü hava yollarıdır.

Kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan THY, en çok tercih edilen hava yolları arasındadır. Türkiye’de hava yolu ile ulaşım da öncü olan THY düzenlendiği kampanyalarda tercih edilme sebepleri arasındadır.

İç hat uçuşlarında olduğu kadar yurt dışı uçuşlarında tercih hava yolları her yıl ve her mevsim farklı kampanyalara imza atmaktadır. Sürekli olarak bir yenisi eklenen kampanyalarından St. Petesburg uçuşlarına da 01 Nisan- 21 Mayıs 2016 tarihlerinde alınan 15 Mayıs 2016 - 21 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerli olan her şey dahil  İstanbul- St.Petesburg gidiş dönüş biletleri 149 $ olarak belirlemiştir.

St.Petesburg Rusya sınırları dahilinde ikinci, Avrupa’da ise en büyük ikinci en büyük şehirdir. Kültür merkezi olan St. Petesburg siyasi olarak Rusya’da ki Ekim Devriminden önce başkent olarak kullanılmış, devrimden sonra ise Moskova’nın başkent olması nedeniyle de ikinci plana düşmüştür.   St. Petesburg kültür başkenti olmasının yanı sıra birçok farklı yapıyı da bünyesinde bulunduran bir kenttir. Bu kentte görülmesi gereken yerler arasında Kazan Katedrali, Hermitage Müzesi, Nevski Caddesi, Yeniden Diriliş Kilisesi, Catherine Sarayı, Mermer Sarayı, Aziz İshak Katedrali, Dostoyevski Müzesi, Donanma Binası, Peter Paul Kalesi özellikle yer almaktadır.

 Türk Hava Yolları’da St. Petesburg görmeyen kalmasın diyerek düzenlediği kampanya kapsamında her şey dahil uçuş gerçekleştirmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanından THY aracılığı gerçekleştirilecek uçuşlarda promosyon kapsamındaki biletlerde gidiş ve dönüş süresi arasında en az 1 en fazla 14 gün olması gerekmektedir. Ayrıca promosyon bilet kapsamında her şey THY bütün avantajlarından yararlanmanız için ücrete her şey dahildir. Promosyon biletler için ayrılan koltuk sayısı sınırlı olup dolar üzerinden satışa çıkartılan biletler günlük kur üzerinden farklılık gösterebilir.  Alınan biletlerin sınıfına göre iptal ve değişiklik koşulları farklılık gösterebilir.

Türk Hava Yollarının İstanbul- St.Petesburg kampanyalı uçak biletlerini ucuzauc.com’ dan 01 Nisan- 21 Mayıs tarihlerinde alabilir ve 15 Mayıs 2016 - 21 Mayıs 2016 tarihleri arasında da uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları kampanyalarından haberdar olmak ve ucuz uçak biletinizi almak için ucuzauc.com web sitesini takip edebilir ve kampanyalı biletleri ekstra bir işlem yapmadan bilet sorgulamalarınızda görüntüleyebilir ve alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.