• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

thy iç hat kampanyasıTürk Hava Yolları 1933 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ilk hava yolu şirketidir. Türkiye Cumhuriyeti bayrak taşıyıcısı olarak kabul edilen Türk Hava Yolları 200’ den fazla şehirde 280’ den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Uçmayan kalmasın sloganıyla da hareket eden Türk Hava Yolları sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluklarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Star Alliance üyesi olan THY ülkemizde ki en iyi hava yolları olarak kabul edilmektedir. Düzenlediği kampanyalarla da ön plana çıkan Türk Hava Yolları’nın son kampanyası ise kalitesinden ödün vermeden uçakla seyahat etmek isteyenler için kaçınılmaz bir fırsattır.

THY iç hatlarda erken rezervasyon fırsatlarının bir yenisi ekleyerek kısa dönemli 01 Kasım 2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında seyahatleriniz için 30 Ağustos 2016- 4 Eylül 2016 tarihleri arasında satın alınan biletlerde (F/CL) tek yön bilet fiyatlarını vergiler dahil 70 TL olarak belirlenmiştir.

30 Ağustos-4 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen satış ve biletlemelerde XHQ, ECN, codeshare seferleri ve Anadolu Jet seferleri hariç seferlere ait biletlerde geçerli olan uçak bileti fiyatına vergiler dahil olarak belirlenmiştir.

Sadece 20 Ocak 2017 (dahil) – 11 Şubat 2017 (dahil) tarihleri arası satın alınan biletler hariç kampanya kapsamında kabul edilen ve satın alınan biletler de geri iadesi ve değişimi yapılmamaktadır. Promosyon biletlerine ait ayrıntılı bilgi için Türk Hava Yollarının resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

THY İç Hatlar Erken Rezervasyon promosyonu kapsamında satışı yapılan biletlere ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz bölgeye ait uçak bileti sorgulamasını yaparak Türk Hava Yolları’na ait promosyonlu biletleri de görüntüleyebilir ve seçtiğiniz THY promosyonlu biletini kredi kartınızla dokuz taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak alabilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.