• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY İle Yaz, Kış Fırsatıyla Geldi!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy kış fırsatları01 Ekim 2017-31 Mart 2018 (Dahil) tarihinde seyahat edeceklere müjde! Türk Hava Yolları’ndan 11-16 Temmuz 2017 (Dahil) tarihleri arasında yurt içi uçak bileti alacak yolcular, Sabiha Gökçen çıkışlı ise 55 TL’den, İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı ise 66 TL’den başlayan fiyatlar ödeyerek ucuza seyahat edebilir. Tüm Türkiye her şey dahil tek yön biletinizi THY’den alarak oldukça ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. 11-16 Temmuz tarihleri arasında biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki biletlerin ücreti, tek yön ücretidir ve seyahat değişikliğine ya da bilet iadesine izin verilmiyor. Gazipaşa-İstanbul seferi 66,5 TL web ücreti ile uygulanıyor. Diğer tüm yurt içi havalimanları kampanya dahilindedir. Türkiye’yi karış karış gezmek için daha iyi bir zaman olamaz.

Yazın al kışın gez! Bu fiyatlar kaçmaz, üstüne üstlük birden fazla destinasyona farklı tarihler için tek yön bileti alabilir ve 01 Ekim 2017-31 Mart 2018 tarihleri arasında her hafta Türkiye’nin bir başka cennet köşesini keşfedebilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.