• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

thy kurban bayramıTürk hava yollarından uzakları yakınlaştıran kurban bayramı kampanyası. Bu bayram yolunuzu gözleyecek hiçbir seveniniz kalmayacak.

THY iç hat İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferlerinde (Hopa, Ercan,  26 Ağustos 2016 – 02 Eylül 2016 (dahil) tarihleri arasında satın alınacak biletlerde ve 12 Eylül 2016 – 15 Eylül 2016 (dahil) tarihleri arasında geçerli olacak her şey dâhil tek yön biletler ( F/CL ) 84.99 TL.

Gazipaşa ( GZP ) – İstanbul ( İST ) ve Gazipaşa ( GZP ) – Sabiha Gökçen ( SAW ) seferleri alan vergisi nedeni ile tek yön 85.49 TL olarak satışa sunulmuştur.

Zirvede ki yerini sağlama almış ve Avrupa’nın en iyi hava yolu ödülüne 6. Kez layık görülmüş THY yine sizleri sevdiklerinizle kavuşturuyor. Yaptığı iç hat ve dış hat promosyonları ile bu anlamda da yalnız olan THY her gün yeni bir kampanya ile karşımızda boy göstermektedir.

Uçak ile seyahat yapmanın ve bunu yaygınlaştıran hava yolu şirketlerinin başında gelen, sunduğu hizmet kalitesiyle de yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir hava yolu şirketidir. Öyle ki seyahat planı yapan herkes tarafından ilk akla gelen hava yoludur.

Sizde sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir bayram geçirmek için 02 Eylül 2016 tarihine kadar biletinizi alın bayram coşkusunu doyasıya birlikte yaşayın.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.