• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgeleri Erken Rezervasyon Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy marmara1933 yılında resmi olarak kurulan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi olarak bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan Türk Hava Yolları, kurulduğu yıl itibariyle kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kalitesinden ödün vermeden yıllardır herkesin uçma hakkını savunan ve düzenlediği kampanyalarla da uygun fiyatlarla seyahat etmenizi sağlayan Türk Hava Yolları, ülkemizin ve Avrupa’nın en iyi hava yolları arasındadır.

Türk Hava Yolları son kampanyası ise Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerine 31 Ekim 2016- 25 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlarınıza ait uçak biletlerinizi 39,99 TL den başlayan fiyatlarla 18-23 Ekim 2016 tarihlerinde satın alabilirsiniz.

Promosyon bilet kapsamında satın alacağınız biletlerde anında biletleme yapılması ve 18-23 Ekim 2016 tarihleri arasında satın alınması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında 39,99 TL, 49,99 TL, 59,99 TL’ den satın alabileceğiniz hat bilgisi,

Ankara

İzmir, Bodrum, Antalya, Çanakkale, Dalaman, Alanya, Hatay, Kahramanmaraş, Tekirdağ, Bursa

ESBADBESB, ESBBJVESB, ESBAYTESB, ESBCKZESB, ESBDLMESB, ESBGZPESB, ESBHTYESB, ESBTEQESB, ESBCMESB, ESBYEIESB,

İstanbul- Sabiha Gökçen

Adana, Bodrum, Denizli, Ankara, Hatay

SAWBJSAW, SAWDNZSAW, SAWESBSAW, SAWHTYSAW, SAWADASAW,

Bursa

Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Muş

YEITZXYEI, YEIDIYYEI, YEIERZYEI, YEIMSRYEI

Trabzon

Kocaeli

TKZKCOTZX

Antalya

Erzurum

AYTERZAYT

 

Türk Hava Yolları Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri erken rezervasyon kampanyasından faydalanarak ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden belirtilen lokasyonlarda gerçekleştirilen karşılıklı uçuşlara dair uçak bileti sorgulaması yaparak seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Sorgulama sonrasında 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com’ da otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada Türk Hava Yolları’nın uçak sefer bilgilerine ve uçak bileti fiyatlarına ulaşabilir, seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.