• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Karadeniz’in dikkat çeken şehirleri olan Ordu ve Giresun’a Türk Hava Yolları’yla sadece 108 TL’ye seyahat edebilirsiniz.

22 Haziran 2017 – 17 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Ordu- Giresun seyahatlerinize ait biletlerinizi 12 Mayıs2017 tarihinden itibaren satın almanız durumunda sadece 108 TL’ye Türk Hava Yollarıyla W Class’da seyahat edebilirsiniz.

1933 yılından itibaren kesintisiz hizmetleriyle dikkat çeken ülkemizin en iyi ve Avrupa’da da Skytrax tarafından en iyi hava yolu olarak seçilen Türk Hava Yolları, 200’den fazla uçuş noktasına hizmet vermektedir hatta Türk Hava Yollarıyla seyahat ederek Dünya Turuna çıkabilirsiniz.  Türkiye’de ise havalimanı olan bütün noktalara hizmet veren Türk Hava Yolları, Karadeniz’in dikkat çeken noktalarından biri olan Ordu ve Giresun şehirlerinin ortaklaşa kullanımına açılan Ordu- Giresun Havalimanı’na uçuş gerçekleştirmektedir.

Sizlerde Türk Hava Yolları’nın bu avantajlı fırsatından faydalanarak Ordu- Giresun Havalimanı’na seyahatlerinize ait biletlerinizi hava yolunun resmi web sitesinden veya 150’den fazla hava yolunun resmi web sitesi olan ucuzauc.com üzerinden uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Ordu-Giresun Havalimanı’na düzenlediği uçuşlara ait sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarını ucuzauc.com üzerinden Ordu- Giresun uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir, web sitemiz kullanıcılarına özel taksit imkanlarından faydalanarak biletinizi kredi kartınızla anında satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.