• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

osloTürk Hava Yolları, 1933 yılından itibaren kesintisiz olarak havacılık hizmeti veren hava yolu firmasıdır. Türkiye’nin ilk ve resmi hava yolu firması olan Türk Hava Yolları, dünya üzerinde 280’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Oslo’da Türk Hava Yolları’nın uçuş ağında yer alan bir şehirdir. Norveç’in en büyük şehri ve başkenti olan Oslo’ya İstanbul üzerinden gerçekleştirdiği uçuşlarla da Türk Hava Yolları dikkat çekmektedir.

Oslo Havalimanı’na düzenli olarak gerçekleştirilen uçuşlarda Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde TK1753 ve TK 1752 seferlerinde promosyon ilet satışı ile ucuza uçmanızı sağlayan TürkHava Yolları’nın promosyon biletlerine ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve biletinizi kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

14 Kasım 2016 tarihine kadar 02 Kasım-25 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Oslo uçuşlarınıza ait biletlerinizi 154 USD satın alabilirsiniz.

 Türk Hava Yolları’nın en güncel Oslo uçak bileti fiyatlarını ve daha fazlası için ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.  En güncel uçak bileti fiyatlarıyla beraber sefer bilgilerini de aynı anda görüntüleyebilir ve 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan web sitesi üzerinden Oslo’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarına ait bilet ve sefer bilgileri karşılaştırmalarını yaparak Türk Hava Yolları Oslo uçak biletinizi seçerek kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Oslo uçak bileti promosyondan faydalanmak için son tarih 14 Kasım 2016 olup Türk Hava Yolları tarafından satışa sunulan biletler sınırlı sayıdadır.