• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Samsun uçuşlarının ücretsiz olarak Sinop, Merzifon, Ordu –Giresun havaalanlarına değiştirebilirsiniz.

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın 31 Mart 2016 tarihinde resmi yazıyla 01 Mart 2017 – 31 Mayıs 2017 tarihlerinde onarım çalışmaları yapılacağı gerekçesiyle kapalı olmasından dolayı gerçekleştirilecek uçuşlar iptal edilmiştir.

01 Mart 2017 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında DHMİ Samsun Çarşamba Havalimanı sivil havacılık alanında hizmet vermeyecek olduğundan dolayı Türk Hava Yolları’nın bu tarihlerde Samsun’a gerçekleştireceği Ankara ve İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen arasında ki uçuşlar da iptal edilmişti. Fakat Samsun Çarşamba Havalimanı onarım çalışmaları 1 Ağustos 2017 tarihine ertelenmesinden dolayı 01 Mart 2017 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasındaki Samsun uçuşları yeniden düzenlenmiştir.

Türk Hava Yolları’ da bu durumda konuklarına kolaylık sağlamak amaçlı yeni düzenlemesi kapsamında Türk Hava Yolları veya Anadolu Jet ile  01 Mart 2017 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında seyahatler için satın alınan Sinop, Merzifon, Ordu ve Giresun varışlı veya çıkışlı uçuşlarınıza ait biletlerde ücret kurallarına bakmaksızın 5 Mart 2017 tarihine kadar belirtilen şartlarda Samsun uçuşuyla değişiklik yapma hakkı sunmaktadır.  Satın alınan Türk Hava Yolları veya Anadolu Jet Sinop, Merzifon, Ordu ve Giresun karışlıklı seferlerine ek olarak dış bağlantılı veya yurt içi olan, münferit veya grup yolcuları biletlerini Samsun seferleriyle değiştirebilirler. 

Türk Hava Yolları’nın ücret kurallarına bakılmaksızın Sinop, Merzifon, Ordu ve Giresun uçuşlarınızda Samsun uçuşuna ait Rezervasyon ve Parkur Değişikliği sadece aşağıda belirtilen şartlarda yapılacaktır.

Sinop, Merzifon, Ordu -Giresun uçuşlarına rezervasyon yapmış olan Türk Hava Yolları veya Anadolu Jet konuklarının kullanılmamış veya kısmen kullanılmış biletleri, iç hatlar üzerinden olmak üzere, Samsun seferlerinde aynı ücret ve sınıfında olmasına bakılmaksızın seçtiğiniz uçuşta ki kabin müsaitlik durumuna göre ücret farkı ve cezalar alınmaksızın değiştirilebilir.

 

Türk Hava Yolları’ndan veya Anadolu Jet’ten alınan biletler sadece kendi içerisinde gerçekleştirilecek uçuşlar için değişiklik yapılacaktır. Türk Hava Yolları seferlerinden Anadolu Jet, Anadolu Jet seferlerinden de Türk Hava Yolları’nın gerçekleştireceği Samsun uçuşlarına geçiş ve değişiklik yapılmayacaktır. 

Sinop, Merzifon, Ordu –Giresun uçuşlarınız için Samsun’a Rezervasyon ve Parkur değişikliği tek bir defa ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Daha sonraki değişiklik talepleriniz için değişiklik ücretleri veya ceza farkları tahsil edilecektir.

Satın aldığınız Sinop, Merzifon, Ordu –Giresun biletlerinizi İADE etmek istediğiniz durumunda ise biletin orijinal iade ve ücret kuralları geçerlidir.

Sinop, Merzifon, Ordu –Giresun uçuşlarınızı Samsun uçuşuyla değiştirme işlemleriniz için son tarih 5 Mart 2017’dir. Bu tarihten sonrasında standart ücret kuralları uygulanacaktır.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.