• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Wingo Aile Fırsatları ile %15 İndirim

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy aile indirimi1933 yılında resmi olarak Türkiye’de ilk uçuş gerçekleştiren hava yolu firması Türk Hava Yolları, kurulduğu tarihten itibaren ayrıcalıklı hizmetleriyle dikkat çekmektedir. Türkiye’de ve Avrupa’da en iyi hava yolu seçilen Türk Hava Yolları Star Alliance üyeliği ile sürekli olarak seyahat eden müşterilerine sunduğu mil hizmetleriyle de oldukça uygun fiyatlara ve ucuza uçma imkanı da sağlamaktadır. Dünya’da 250’den fazla uçuş noktası bulunan Türk Hava Yolları’nın ailelere özel kampanyalarıyla da %15 indirimle uçma imkanı sunuyor.

Türk Hava Yolları’nda 3 kişi ve daha fazla aile bireylerinin aynı anda 01 Ekim 2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri seyahatlere ait biletleri 23 Eylül 2016- 29 Mart2017 tarihlerinde satın aldıkları durumlarda biletlerini %15 indirimle satın alabilirler. Biletlerinizi THY resmi web sitesinden alabileceğiniz gibi ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra seçebilir ve kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satın alınmak istenilen biletler için, yolcu sayısının 3 veya daha fazla olması ve aynı soyadlı olması gerekmektedir. Birden fazla soyadı bulunan yolcularda ise rezervasyon ve biletleme esnasında beraber seyahat edeceği kişilerle aynı soyadını kullanma durumunda aile indiriminden faydalanabilirler. Çift soyadını da kullanmak isteyen yolcular ise ikinci soyadını bilet rezervasyonu sırasında isim hanesine yazmaları ve aynı olan soy isimlerini soy isim hanesine yazmaları gerekmektedir.

Bilet indiriminden faydalanacak en fazla yolcu sayısı 9 olup, en az yolcu sayısı 3 adettir. THY aile indiriminden faydalanmak için rezervasyonunuz yapıldıktan sonrasında, uçuşunuzdan en geç iki gün öncesinde biletinizi THY resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden kredi kartınızla veya sunulan farklı ödeme seçenekleriyle satın almanız gerekmektedir.

Aile indiriminden faydalanılarak satın alınan biletlerde promosyon ücret seviyelerinde indirim uygulanmamaktadır ve diğer kampanyalarla birleştirilmemektedir.

Türk Hava Yolları aile indirimi sadece direk uçuşları kapsamakta olup, aktarmalı seferler de indirimli bilet satışı yapılmamaktadır.  Sınırlı sayıda koltuk bulunmasından dolayı acele etmenizi ve erken rezervasyon avantajları için de biletinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.