• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Hopa Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

İstanbul'da  1933  yılında resmi olarak hizmet vermeye başlayan Türk Hava Yolları sivil havacılık alanında Türkiye'nin ve Avrupa'nın da en iyi havayolu firmasıdır.

Dünya üzerinde 200'den fazla nokta uçuş Türk Hava Yoları,  Türkiye'de havalimanı bulunan bütün şehirlere uçuş gerçekleştirmektedir.

Seyahat  noktalarından  biri olan  Artvin Hopa havalimanında hizmet veren Türk Hava Yolları bu bölgeye özel olarak düzenlediği kampanyalarla ucuza uçma imkanı sumaktadır.

Promosyon kapsamında Hopa'ya 56 Türk Lirasından başlayan fiyatlarla  seyahat edebilirsiniz. 3 Mart 2017- 31 Mart 2017 tarihleri arasında satın alabileceğini tek yön geçerli olan Uçak biletlerini ucuzauc.com web sitesi  üzerinden veya  Türk hava yollarının  resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Hopa uçak biletinizi  satın alabilmek öncelikle ucuzauc.com   web sitesinden  uçak bileti sorgulaması  yapmanız  yapmana gerekmektedir.  Sorgulama sonrasında en güncel uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerinden ulaşabilir ve seçtiğiniz biletini  kredi kartınızla  9 taksite varan taksit imkânlarından  faydalanarak satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları'nın Hopa promosyon biletleri sadece 3 Mart 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak olan seyahatlerde geçerli olup ve yine bu tarihler arasında satın alınan biletler için geçerlidir.

 

Fare Basis

Ücret

Hopa

W/CL

56,00 TL/ OW

P /CL

76,00 TL/ OW

 

Hopa  uçuşlarına ait  sefer bilgileri ve  en güzel uçak bileti fiyatları ucuzauc.com web sitesinden sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.