• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları ile Cibuti 485 USD

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

cibutiTürk Hava Yollarının yapmış olduğu kampanya ile 485 $ dan satışa sunulan Cibuti promosyonu; 10 Ekim 2016 tarihine kadar yapılan biletlemelerde ve 15 Eylül 2016 – 10 Aralık 2016 tarihleri arası yapılacak seyahatler de geçerli olacaktır.

Cibuti şehri bulunduğu ülke ile aynı adı taşımaktadır. Ayrıca ülkenin en büyük şehri ve başkentidir. Fransızlar tarafından planlanmış bir şekilde 1888 yılında kurulmuştur.

Büyük bir limana sahip olmasından dolayı ülkenin en büyük ticaret merkezi konumundadır. Ülkede ayrıca balıkçılık gelişmiş durumdadır.

Şehrin doğu kıyılarına gidildikçe oldukça büyük plajlar bulunmakta ve gelen ziyaretçiler özellikle bu noktaları seçmektedir.

Yıllık ortalama sıcaklık seviyesi 32 derece olduğundan dolayı sıcak iklim görülmektedir. Bu nedenle şehre her dönemde ziyarette bulunabilirsiniz. Özellikle Ekim – Nisan aylarında daha ılıman olduğu için ziyaret için en uygun dönem olarak kabul edilir.

Burada görmeye değer başlıca yerlerin başında ilk olarak deniz seviyesinden 150 mt altında bulunan Assal Gölü gelmektedir. Burayı kempinski sarayı, başkanlık sarayı, çevre köyler, plajlar ve ulusal stadyumları olan stade du ville takip eder.

Burada çeşitli su sporları da yapabilirsiniz. Turlara katılıp ülke kültürlerini yerinde ve yakından tanıyabilirsiniz.

Gece hayatı ve eğlence çok fazla değildir. Şehirde çok az gece klubü ve bar vardır. Öyle ki sahil kenarlarında bulunan kafeler daha hareketlidir. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.