• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Karadeniz Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

karadenizTürk Hava Yolları 1933 yılında kurularak Türkiye’nin ilk ve tek bayrak taşıyıcı hava yolu olmaya hak kazanmıştır.  Sadece havacılık hizmeti değil Türkiye içinde sanat ve spor alanında ki sponsorluklarıyla da Milli Takıma destekleriyle de ülke kalkınmasına destek olan Türk Hava Yolları ayrıca kalitesinden ödün vermeyen, yolcularına rahat konforlu ve zamanında gerçekleştirdiği uçuşlarla da oldukça uygun fiyatlarla ucuza uçma imkanı sunmaktadır.  Verdiği hizmetlerle Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmesini de sağlamıştır.

Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken Türk Hava Yolları’nın erken rezervasyon gerçekleştirilen kampanyalarından bu haftaki kampanyası Karadeniz’e ucuza uçmanız için düzenlenmiştir. 24 Ekim 2016- 25 Mart 2017 tarihleri arasında tabloda yer alan güzergâhlarda gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait uçak biletinizi 11-16 Ekim 2016 tarihlerinde 39.99 TL den satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yollarıyla 39.99 TL den başlayan fiyatlarla uçuş gerçekleştirebileceğiniz yerler;

 

Kampanya Aşağıdaki Karşılık Uçuşlarda geçerlidir;

Trabzon

Ankara – İstanbul (Sabiha Gökçen) – Bursa – Kocaeli

Samsun

Ankara – İstanbul (Sabiha Gökçen) – Bursa

Ordu/Giresun

Ankara – İstanbul (Sabiha Gökçen)

 

Türk Hava Yolları’nın dönemsel olarak sadece Karadeniz bölgesine özel olarak gerçekleştirdiği bu kampanyadan faydalanmak için ucuzauc.com web sitesinden 11-16 Ekim 2016 tarihleri içerisinde belirtilen lokasyonlarda uçak bileti sorgulaması yapmanız ve seçtiğiniz biletleri belirtilen süre içerisinde kredi kartınızla ödemesini yaparak satın almanız yeterlidir.

152 farklı hava yolunun resmi temsilcisi olan ve ucuza seyahat etmeniz için sizlere en iyi koşulları ve hizmetleri sunmaya çalışan ucuzauc.com üzerinden Türk Hava Yolları’nın 11-16 Ekim 2016 tarihlerini kapsayan uçak biletlerinizi kredi kartınızla satın alırken taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satışı yapılan biletler de çocuk ve bebek indirimi yoktur. Belirtilen lokasyonlarda gerçekleştirilen karşılıklı uçuşlardan 24 Ekim 2016- 25 Mart 2017 tarihleri arasında seyahatinize uygun olanı seçerek uçak biletlerinizi 39.99 TL den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.