• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Kurban Bayramı Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy kurban bayramıTürk Hava Yolları 1933 yılından itibaren sivil havacılık alanında da hizmet veren lider bir kuruluştur. Türkiye’ de ilk olarak hava yolu hizmeti veren Türk Hava Yolları yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla sadece havacılık alanında değil spor, eğitim ve sanat alanlarında da sponsorluklarıyla ülkenin de kalkınmasına destek olmaktadır. Türkiye’de uçmayan kalmasın kampanyası ile işletmeciliğini yaptığı Anadolu Jet hava yollarının da bizzat açılışını yapan Türk Hava Yolları özel günlerde yakınlarını görmek isteyen ve uzun bayram tatillerini fırsata çevirmek isteyenleri de her yıl unutmamaktadır.

2016 yılında Kurban Bayramı’nın toplamda 9 gün olarak ilan edilmesinin ardından İstanbul’da yaşayan veya İstanbul’a akraba ziyaretine gelmek isteyen, bayramda sevdikleriyle olmak ve huzurlu zaman geçirmek isteyenler için yeni bir kampanyaya adım atan THY her kesimden insanı unutmayarak Kurban Bayramı promosyonu düzenlemiştir. Bu kapsamda bilet fiyatlarını aşağıya çekmiş ve 8 Eylül2016 tarihine kadar satın alınan 12 Eylül- 15 Eylül 2016 tarihleri arası seyahatler için THY bilet fiyatları;

Türk Hava Yolları İç hatlarda Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı seferleri U/CL 84.99 TL olarak belirlenmiş ve Gazipaşa (GZP)- İstanbul seferleri U/CL 83.49 TL olarak belirlenmiştir.

Promosyonlu biletler sadece Türk Hava Yollarının uçuşlarını kapsamakta olup kod paylaşımı yapılan ve Anadolu Jet uçuşlarında indirim geçerli değildir. Rezervasyon ve biletleme işlemlerinin aynı anda yapılması gerekmektedir. Ayrıca satın alınan biletlerde iade ve değişikliğe izin verilmemektedir.

Air Europa avantajlarından faydalanarak İstanbul’ da Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanından kalkışlı Havana uçak biletlerinizi hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz ulaşabilirsiniz. 152 hava yolunun resmi temsilcisi olarak hizmet veren ucuzauc.com üzerinden bilet alımlarınızda kredi kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak Kurban Bayramı’nda bütçenizi de çok sarsmadan seyahat edebilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.