• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Manila Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

manila1933 yılında kurularak sivil ve askeri havacılık alanında hizmet vermeye başlayan Türkiye’nin ilk hava yolu olan Türk hava Yolları, verdiği hizmetlerden dolayı Avrupa’da en iyi hava yolu olarak kabul edilmiştir.

200’den fazla noktaya düzenlediği uçuşlar ve ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlarla sadece Türk Hava Yollarıyla Dünya turu gerçekleştirebilirsiniz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla. Düzenlediği kampanyalarla da uygun fiyatlara uçma imkanı sunan Türk Hava Yolları’nın2017 yılında ise Filipinlerin Başkenti olan Manila’ya ucuza uçma imkanı sunuyor.

31 Ocak 2017 tarihine kadar satın alabileceğiniz ve 30 Haziran 2017Manila’ya gerçekleştireceğiniz uçuşları kapsayan kampanya kapsamında 737 USD biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Sadece 22 Mart 2017- 08 Nisan 2017 tarihleri arasında ki dönüş uçuşları kampanya kapsamında kabul edilmemektir.

Türk Hava Yolları’nın Manila Promosyonu uçak biletlerini hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi için bilet sorgulaması sonrası otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada en güncel uçak bileti fiyatlarını ve sefer bilgilerini görüntülenmektedir. Biletinizi seçtikten sonra kredi kartınızla ucuzauc.com web sitesinin size sunduğu taksit imkanlarından da faydalanarak uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sistemde belirtilen Türk Hava Yolları’nın uçak bileti fiyatları;

737 USD/ RT FARE BASIS : WT2PC3M

777 USD/ RT FARE BASIS : PT2PC3M

827 USD/ RT FARE BASIS : VT2PC3M

Ayrıntılı fiyat bilgisi için lütfen ucuzauc.com üzerinden Manila uçak bileti sorgulaması yapınız.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.