• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Minsk Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

minsk promosyonuTürk Hava Yolları konforuyla Mins’e 239 USD’den başlayan fiyatlarla uçmaya hazır mısınız?

18 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Minsk seyahatlerinize ait biletleri yine aynı tarihler arasında satın almanız durumunda Türkiye’nin ve Skytrax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yolu olan Türk Hava Yoluyla 239 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Minsk Promosyonu kapsamında satışa sunulan biletleri sınırlı sayıda olup, Minsk uçak biletinizi, havayolunun resmi web sitesi veya 150’den fazla havayolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com üzerinden satın alabilirisiniz.

Minsk, Belarus’un başkenti olmasının yanı sıra Rus- Alman savaşının bütün izlerinin görüldüğü bir şehirdir. Savaş sırasında tahrip olan tarihi yapılardan bazıları yeniden restore edilerek ziyarete açılmıştır. Minsk’in doğal güzellikleri kadar tarihine de tanıklık etmek isterseniz Türk Hava Yolları’nın Minsk Promosyon biletlerini 239 USD’den başlayan fiyatlarla çok geçmeden satın alabilirsiniz.

Sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatları için ucuzauc.com üzerinden Minsk uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir. Sorgulama sonrasında biletinizi seçerek kredi kartınızla taksit imkânlarından faydalanarak Türk Hava Yolları Minsk Promosyon biletinizi kampanya süresi olan 18 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihlerinde alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.