• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Moskova Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

moskova uçak biletiTürkiye’nin resmi olarak kurulan askeri alanda ve sivil havacılık alanında da ilk olarak hizmet vermeye başlayan Türk Hava Yolları, 1933 yılından itibaren kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Yeşilköy’de yer alan Atatürk Havalimanı’nda merkezi bulunan Türk Hava Yolları 90’dan fazla ülkede 280’in üstünde noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Sadece havacılık hizmetiyle değil kültür, sanat ve spor alanında da sponsorluklarıyla da adından sıkça söz ettiren Türk Hava Yolları ayrıca Skytrax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yolları olarak da kabul edilmektedir.

Müşteri odaklı çalışmaları ile kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Türk Hava Yolları, Türkiye’nin en geniş uçuş ağına sahip hava yolu olarak uçuş destinasyonlarında dönemsel olarak kampanyalar düzenlemektedir. Son kampanyası kapsamında Türk Hava Yolları’nın Moskova Promosyonu da ucuza Moskova’ya seyahat etmenizi sağlamak üzere düzenlenmiştir.

Türk Hava Yolları Moskova Promosyonu kapsamında 15 Aralık 2016 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz Moskova seyahatlerinizin biletlerini 19 Ekim 2016 tarihine kadar satın almanız durumunda 199 USD/ RT gibi oldukça uygun fiyata Moskova’ya seyahat edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Moskova Promosyonu biletlerine hava yolunun resmi web sitesinden veya 152 hava yolunun resmi temsilcisi olarak en güncel ve ucuz uçak biletlerinin deyer aldığı ucuzauc.com web sitesinden Moskova uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında Türk Hava Yolları Moskova Promosyonu kapsamında her şey dahil ucuz Moskova uçak biletinizi seçerek kredi kartınızla sadece birkaç dakika içerisinde ödemenizi dilerseniz taksitlendirerek satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satışa sunulan biletler için son satın alma tarihi 19 Ekim2016 olup bu tarihten sonra satın alınan biletler kampanya kapsamında kabul edilmez ayrıca satın alınan biletler için son seyahat tarihi 19 Aralık 2016 olup bu tarih sonrası için seçilen biletler de kampanya kapsamında kabul edilmez. Kur farkından doğan fiyat farklılıkları olabilir. En güncel fiyat bilgisi için ucuzauc.com web sitesinden Moskova uçak bileti sorgulaması yaparak, bilet fiyatıyla aynı anda uçak sefer bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.