• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları’ndan Ramazan ayına özel Balkanlara uçuran kampanya başladı!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

ramazan balkanlar promosyonu31 Mayıs 2017 tarihine kadar, Türk Havayolları’ndan satın alacağınız ve 01-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceğiniz uçuşlarda geçerli olacak Balkanlar Ramazan Promosyonu ile 7 USD’den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve aynı zamanda bayrak taşıyıcı unvanına sahip, Avrupa’nın da en iyi hava yolu olarak seçilen Türk Hava Yolları, 200’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla da ucuza uçma imkanı sunan Türk Hava Yolları’nın Ramazan ayına özel kampanyalarından biri olan Balkanlar Promosyonu kapsamında satışa sunulan bilet fiyatlarından bazıları;

Destinasyon

Ücret

Fare Basis

Saraybosna

7 USD

VT2XP3M

Tiran

7 USD

VT2XP3M

Priştine

22 USD

VT2XP3M

Üsküp

35 USD

VT2XP3M

Belgrad

53 USD

VT2XP3M

 

Türk Havayolları’nın Balkanlar Promosyonu kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlere ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında Türk Havayolları’nın sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarını görüntüleyerek, biletinizi seçebilir ve kredi kartınızla dokuz taksite kadar varan taksit imkânlarından da faydalanarak güvenilir bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.