• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen – Bodrum ve Dalaman

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

bodrumTürk Hava Yolları’ndan tatilde gitmeyen kalmasın,  bu bayramda herkes denizin tadını çıkarsın diye Sabiha Gökçen’den hareket eden Bodrum ve Dalaman uçuşlarına ait biletler 55 TL ve 35 TL fiyatlardan satışa sunulmuştur.

22 Haziran- 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Sabiha Gökçen- Bodrum, Sabiha Gökçen- Dalaman uçuşlarına ait biletlerinizi hava yolunun resmi web sitesi ve ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz bileti ucuzauc.com üzerinden dokuz taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak alabileceğiniz gibi farklı ödeme seçenekleri içinde yine uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

1933 yılından itibaren kesintisiz hizmet veren Türk Hava Yolları, ülkemizin en iyi ve Skytrax tarafından da verdiği hizmetlerle en iyi hava yolu olarak seçilmiştir. Sizlerde Türk Hava Yolları konforundan faydalanarak ve avantajlarından haberdar olmak için web sitemizi ve ucuzauc mobil uygulamamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen- Bodrum ve Dalaman uçak bileti fiyatları kod paylaşımlı ve Anadolu Jet uçuşları hariç 55 TL ve U/CL 35 TL olarak belirlenmiştir. Sefer bilgileri ve ayrıntılı fiyat bilgisi için web sitemizi ziyaret ederek uçak bileti sorgulaması yapabilirisiniz.

Satışa sunulan biletler promosyon bilet sınıfında olup, promosyon kuralları geçerlidir.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.