• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Tiflis Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

tiflisGürcistan’ın başkenti olan Tiflis’e Türk Hava Yolları ile 97 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken ucuzauc.com üzerinden Tiflis uçak bileti sorgulaması yaparak biletinizi 31 Mayıs Tarihine kadar satın almaktır.

1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden ve yaklaşık olarak 200’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekmektedir. Son kampanyası da 31 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek seyahatlerde geçerli olan ve yine 31 Mayıs tarihine akdar satın alınan biletlerde geçerli olacak Tiflis Promosyonudur.

Türk Hava Yolları Tiflis Promosyonu ile Fare Basis VT2PCSW 97 USD/RT, fare Basis VT2PC6M 128 USD/ RT biletinizi 31 Mayıs 2017 tarihine kadar hava yolunun resmi web sitesinden, ucuzauc.com veya ucuzauc mobil uygulamasından satın alabilirsiniz.

Tiflis’in tarihi sokaklarında gezip, Kura Nehri çevresinde mükemmel bir akşam yemeği yiyerek unutulmaz dakikalar geçirebilmeniz için biletinizi, 31 Mayıs tarihine kadar, satış kanallarından birinden Tiflis uçak bileti sorgulaması yaparak, kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.