• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Uçak Bileti 66 TL den Başlayan Fiyatlarla

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy erken rezervasyonTürk Hava Yolları, resmi olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk hava yolu firmasıdır. 1933 yılında hizmet vermeye başlayan ve günümüze kadar da kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden hava yolu firması bütün kıtalara uçuş gerçekleştirmektedir. 280’den fazla noktaya hizmet veren Türk Hava Yolları en geniş uçuş ağına sahip olmasının yanında Dünya’da kabul gören havacılık hizmetlerinden olan Star Alliance aracılığıyla da sadece seyahat odaklı değil ayrıca uçuşlar sonrasında kazanılan mil puanlar ile alışveriş yapma imkanı da sunmaktadır. Oldukça geniş bir ağa sahip olan Türk Hava Yolları’nı sanat, spor ve kültürel etkinliklerde sponsor olarak da görmek mümkün.

Sürekli olarak en çok tercih edilen hava yolu olmasının karşılığında da herkesin Türk Hava Yolları’nın ayrıcalığını yaşamaları için dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla da ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

Türk Hava Yolları uçak biletleri erken rezervasyon kampanyası kapsamında 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında 29 Ekim’de dahil olmak üzere 01 Aralık 2016 – 31 Mart 2017 (dahil) gerçekleştirilecek seyahatlere ait biletlemelerde tek yön ve direk uçuşlara ait uçak bilet fiyatını 70 TL olarak belirlemiştir.

İç hat uçuşlarında geçerli olan kampanya kapsamında Anadolu Jet ile ortaklaşa gerçekleştirilen uçuşları ve kod paylaşımlı uçuşları kapsamayan kampanya dahilinde biletinizi ucuzauc.com web sitesi üzerinden veya hava yolunun resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Belirtilen tarihlerin arasında olan fakat kampanya kapsamında promosyon bilet satışı yapılmayan dönem 26 Ocak 2017 (dahil) – 19 Şubat 2017 (dahil) tarihleri olarak belirlenmiş olup bu aralıkta satışı gerçekleştirilen biletler normal bilet fiyat üzerinde yapılacaktır.

Türk Hava Yolları erken rezervasyon kampanyasından yararlanabilmek için ucuzauc.com web sitesi üzerinden içhatlar uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra rezervasyon ve bilet alımını aynı anda yapmanız gerekmektedir.   Satın alınan biletlerde seyahat değişikliği ve iadeye izin verilmemektedir. Ayrıca GZP meydan vergisi nedeni ile GZPIST seferlerinde F/CLS ücret seviyesi 70,50 TL olarak tahsil edilmektedir. Ek olarak hizmet bedeli ücreti de tahsil edilebilir.

THY erken rezervasyon kapsamında satın alacağınız uçak biletinize ait bilet fiyatlarını ve uçak sefer bilgilerini aynı anda uçak bileti sorgulaması sonrasında görüntüleyebilir ve seçtiğini bileti kredi kartınızla size özel taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.