• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Yeni Uçuş Noktası Phuket

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

phuket1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet veren ve Türkiye’nin bayrak taşıyıcı unvanına sahip Türk Hava Yolları, 200’ den fazla uçuş noktasıyla Dünya Turu yapmaya olanak sağlayan bir uçuş ağına sahiptir. Hizmetleri ve kalitesiyle de Skytrax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yolu seçilen Türk Hava Yolları’nın yeni uçuş noktası ise Phuket’tir.

Phuket, Taylan’da yer almaktadır. James Bond, Beach ve Lost dizisinin de bir bölümünün çekildiği Phuket adası set olarak kullanılmasının yanı sıra turizm açısından da en çok tercih edilen ve Tayland’ın turizm başkenti olan şehirlerinden birisidir.

Denizinin temizliğinden dolayı da dalış bölgesi olarak da kullanılan ve ayrıca deniz içindeki kulübeleriyle de keyifli ve huzurlu zaman geçirmek isteyenler için Türk Hava Yolları tarafından haftada 4 frekans olarak gerçekleştirilecek uçuşlarla İstanbul’dan Phuket’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle gerçekleştirilecek uçuşlarla Thai stili ve Budist evliliklerin de yapıldığı bu şirin fakat bütün kültürlerin birleşme noktası olan adaya Türk Hava Yolları ile seyahat edebilirsiniz.

17 Temmuz itibariyle Türk Hava Yolları ile İstanbul- Phuket seyahatleriniz için uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden bilet sorgulaması yaparak, kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

İstanbul- Phuket Türk Hava Yolları uçuşları için belirtilen fiyatlar aşağıda yer almaktadır. En güncel uçak bileti fiyatları için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında otomatik olarak uçak bileti fiyatları ve sefer bilgilerinin listelendiği sayfaya yönlendirerek biletinizi seçebilirsiniz.

Phuket- İstanbul

Fare Basis

Ücret

UT1PR3M

278 USD/ RT

WT1PR3M

258USD/ RT

PT1PR3M

438USD/ RT

 

Türk Hava Yolları’nın İstanbul- Phuket uçuşları frekanslarına ait ayrıntılar aşağıda bulunmaktadır. Daha fazlası için Phuket- İstanbul uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Uçuş

Başlangıç

Bitiş

Günler

Kalkış

Varış

TK 172

17 Temmuz 2017 

28 Ekim 2017

1 .. 4 6 7

İstanbul

14:30

Phuket (HKT)

04:00 (+1)

TK 173

18 Temmuz 2017 

29 Ekim 2017

1 2 .. 5 7

Phuket (HKT)

05:30

İstanbul

12:00

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.