• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yollarıyla Uzak Doğu Sizi Bekliyor

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

japonya1933 yılında kurularak Türkiye’nin ilk ve bayrak taşıyıcı unvanına sahip olan Türk Hava Yolları,  ayrıca Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi hava yolu firmasıdır.  Ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlarla da yaklaşık olarak 250’nin üstünde noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Büyük çaplı bir kurulu olarak uluslararası alanda hizmet vermesinin yanı sıra düzenlediği kampanyalarla ve uygun uçak bileti fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Ortadoğu’ya gerçekleştirdiği uçuşları da 594 $’dan başlayan fiyatlarla uçak bileti satışı yapmaktadır. Ortadoğu2ya gerçekleştirdiği uçuşlardan bazıları ve uçak bileti fiyatları başlangıç fiyatları tabloda yer almaktadır. Ayrıntılı ücret bilgisi ve sefer bilgisi için hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak bilgi alabilirsiniz.

Lokasyonlar

Her Şey Dahil Başlangıç Fiyatları

Maldivler

549 $

Katmandu

549 $

Colombo

549 $

Bangkok

549 $

Seul

599 $

Kuala Lumpur

599 $

Phuket

599 $

Manila

599 $

Hong Kong

599 $

Tokyo

599 $

Singapur

599 $

 

Belirtilen fiyatlar her şey dahil başlangıç fiyatları olup, en güncel fiyat bilgisi için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında size uygun Ortadoğu uçuşlarından Türk Hava Yolları biletini seçtikten sonra kredi kartınızla size sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.