• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Havayolları ile sadece 70 TL seyahat etmek ister misiniz?

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy iç hatlar 70 tl01 Ekim 2017 – 18 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerinize ait biletleri 18-23 Nisan 2017 tarihleri arasında satın almanız durumunda tek yön uçak biletinizi 70 TL’ye satın alabilirsiniz.

Türk Havayolları tek yön ve direk uçuşlara ait bilet fiyatı tüm vergi ve harçlar dahil 70 TL olarak belirlenmiş olup, kod paylaşımlı ve Anadolu Jet seferleri hariç olarak satışa sunulmuştur. Türk Hava Yolları iç hat erken rezervasyon avantajlarından faydalanabilmek için biletinizi belirtilen tarihler arasında hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.

Türk Havayolları İç Hat Erken Rezervasyon Promosyon biletleri 28 Aralık 2017 (dahil) – 02 Ocak 2018 (dahil) dönemleri hariç olarak satışı yapılmaktadır.

Türk Hava yolları iç hat erken rezervasyon promosyonundan faydalanarak satın alınan biletlerde seyahat derişikliğine izin verilmemektedir. Ayrıca iade ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

Ayrıca GZP meydan vergisi nedeni ile GZPIST seferlerinde bilet fiyatı 70,50 TL olarak belirlenmiş olup, en güncel uçak bileti fiyatları için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını tek sayfada görüntüleyebilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla ucuzauc.com kullanıcılarına özel olarak sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.