Uçak Bileti Sorgula %30 indirimi Kaçırma 

Ucuzauc.com Üzerinden Bilet Almanın Avantajları:

 Ucuz uçak bileti alın
 • Ucuzauc.com IATA ( Uluslararası Yolcu Taşımacılığı Birliği ) üyesi ( Barşan Turizm – 8820080-3 ) olmasından dolayı tarifeli sefer düzenleyen 1200 ün üzerinde havayolları ile anlaşmalı olarak uçak biletlerini sorgulama ve satma yetkisine sahiptir.
 • Havayollarının Ucuzauc.com ‘a özel uyguladığı indirimlerden anında faydalanabilirsiniz.
 • Havayollarının internet üzerinden satılan biletlere özel ücretler Ucuzauc.com’a da anlık olarak yansır.
 • Ucuzauc.com üzerinden alacağınız uçak biletlerinin hizmet bedelleri havayolunun acentalara tavsiye ettiği hizmet bedelleri üzerinden %30 daha indirimli fiyatlardır.
 • Belirteceğiniz detaylarda uçuş gerçekleştiren tüm havayollarının uçuşlarını tek sayfada ucuzdan pahalıya ya da talebinize bağlı olarak saatine göre sorgular ve karşınıza getirir.
 • Havayollarının tüm promosyon ve güncel kampanyalarını sizlere anlık olarak sunar.
 • Biletinizi alırken hiç zorlanmazsınız. 3 adımda uçak bileti alabilmeniz için geliştirildi.
 • Bilet alımlarınızda bütçenizi zorlamamak için Bonus, Axess, Cardfinans ve World karta 9 taksite kadar ödeme imkanı sunulmuştur.
 • Maximum karta vade farksız 6 taksit ile bilet bedelinizi taksitlendirebilirsiniz.
 • Sistem üzerinden bilet aldığınızda girdiğiniz kredi kartınızın bilgileri Bankacılık Kanunu gereği saklanmaz. Sadece sizin bilebileceğiniz 3-D güvenlik şifresi girilmeden kesinlikle bilet kesilmez. Bu yüzden güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti Ucuzauc.com'dan Alınır

 

Uçak biletinizi Ucuzauc.com dan nasıl Alabilirsiniz?

Ucuzauc.com web sitesi Üç adımda uçak biletinizi alabilmeniz için kurgulanmıştır.

 1. İlk ekranda gideceğiniz parkuru, uçuş tarihlerini, kişi sayısını ve tek gidiş ya da gidiş dönüş seçeneklerini girerek sorgulamayı başlatabilirsiniz.
 2. Sistem arama yaptığınız detaylardaki tüm uçuşları sorgular ve ucuzdan pahalıya doğru listeler. Kendinize uygun uçuşu “Seç” butonuna basarak seçip ( seçtiğiniz uçuşun detaylarını kontrol edin ) çıkan ekranda sırayla İsim Soyisim, TC. Kimlik Numarası ( Yurtiçi uçuşlarda Türk vatandaşları için TC Kimlik numarası girmek zorunludur. TC Vatanadaşı olmayan yolcular boş geçebilir. Yurtdışı uçuşlarda TC Kimlik numarasını girmenize gerek yok )e-posta adresi ve cep telefonunuzu girmelisiniz. Cep telefonu ve e-posta adresini doğru girmeniz oluşabilecek kötü durumlarda ( sefer iptali, uçuş erteleme gibi ) size ulaşılabilmesi için önemlidir.
 3. Ödeme kısmında Kredi kart bilgilerini girip Taşıma Hizmet sözleşmesini okuyup işaretleyerek ve varsa size uygun taksit butonunu işaretleyerek “Satın Al” butonunu tıklayın. Kredi kartınızın bağlı olduğu bankadan size 6 haneli bir 3D güvenlik şifresi gelecektir. Şifreyi sisteme girdiğinizde biletiniz oluşturulmuş ve girdiğiniz mail adresi ve cep telefonunuza bilet bilgileriniz gönderilmiştir.

 

 

Bilet Kuralları :

 

 • Bilet kuralları her havayolu ve her sınıf için farklıdır. Aldığınız biletin kurallarını kontrol etmeyi unutmayın.
 • Promosyon biletlerde iade, iptal ve değişiklik yapılamamaktadır.
 • Bilet iptali, bilet iadesi ve bilet değişikliği sadece uçak biletini aldığınız yerden yaptırabilirsiniz.
 • Ucuzauc.com üzerinden aldığınız bilet ile ilgili tüm işlemleri 0212 221 12 21 nolu çağrı merkezimizden yaptırabilirsiniz.
 • Biletlerde hiçbir şekilde isim değişikliği yapılamamaktadır.
 • Uçak biletlerini 1 yıla kadar kuralları dahilinde iadeye aldırabilirsiniz.
 • Ucuzauc.com üzerinden bir defada en fazla 7 yolcuya bilet alınabilir.
 • Ucuzauc.com üzerinden aldığınız tüm biletlerde Hizmet Bedeli alınmaktadır.
 • Bilet iade veya bilet iptal durumlarında Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

 

İptal, İade ve Değişiklik Kuralları

 

 • Ucuzauc.com ya da Ucuzauc uçak bileti mobil uygulamamız üzerinden aldığınız biletlerde talep ettiğiniz iptal, iade ve değişiklik işlemlerini 0212 221 12 21 nolu çağrı merkezimiz arayarak talep edebilirsiniz.
 • Yurtiçi uçuşlarda promosyon sınıfında alınan biletler için uçuş öncesi ve uçuş sonrasında iptal/iade taleplerinde ücret kurallarında sadece iade edilebilir olarak belirtilen vergilerin iadesi yapılır.
 • İptal, iade ve Değişiklik işlemlerinde sadece biletin satın alındığı kredi kartına ya da banka hesabına iadesi yapılır.
 • İade, iade ve Değişiklik işlemlerinin kuralları ilgili havayolları tarafından belirlenir. Ucuzauc.com sadece havayollarının belirlediği kurallar çerçevesinde iade ya da iptal işlemi gerçekleştirebilir.

 

Bagaj Kuralları

 

Bagaj Kuralları her havayolu için farklılık göstermektedir. Lütfen biletinizi alırken bagaj kuralarını da kontrol etmeyi unutmayın. Özellikle son zamanlarda havayolları yurtdışı uçuşlar için promosyon biletlerde bagaj imkanı sunmamaktadır. Havaalanında extra bagaj satın almak pahalı bir işlemdir. Bu yüzden bileti aldığınız yerden bagajınızı satın alırsanız daha uygun ücretle bu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Online Check-in

 

Online chekin işleminizi  https://ucuzauc.com/online-check-in linkinden yaptırabileceğiniz gibi ilgili havayolunun web sitesinden de yaptırabilirsiniz. Havaalanında her hangi bir problem yaşamamak için check-in işlemini önceden yaptırmanız çok önemlidir.

 

Online Bilet Görüntüleme

 

Satın aldığınız biletin bilgilerine https://ucuzauc.com/online-bilet-goruntuleme linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Ucuzauc.com Üzerinde En Çok Sorgulama Yapılan Şehirler

 

Yurtiçin de; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bodrum, Dalaman ve Samsun.

Yurtdışın da; Amsterdam, Barselona, Berlin, Londra, Moskova, New York, Paris, Münih, Roma, Dubai, Kiev, Şangay, Erbil ve Bakü.

 

En Çok Aranan Destinasyonlar :

 

İstanbul – Ankara             İstanbul – İzmir                 İstanbul – Antalya            Trabzon – İstanbul

İstanbul – Erzurum          İzmir – Ankara                  Trabzon – İzmir                İstanbul - Münih

Adana – İstanbul              Diyarbakır – İstanbul       Trabzon – İzmir                İzmir – Kıbrıs

İstanbul – Frankfurt         İstanbul – Taşkent           İstanbul – Venedik           İstanbul – Erbil

İstanbul – Dubai               İstanbul – Bakü                 Ankara – Tahran               İstanbul - Frankfurt

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com