• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air ile Masallar Diyarı Bağdat’a

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

                                    Uçuş Başlangıç Tarihi:    03.01.2019                              Bilet Satış Başlangıç Tarihi:   27.12.2018

Onur Air

Onur Air 03.01.2018 tarihi itibariyle Bağdat uçuşlarına başlayacağını duyurdu. Erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak isteyenler için 27.12.2018 tarihinde satışa çıkarılan biletler ile her şey dahil 165 USD seyahat etmek mümkün.

Uçuş Frekansları

Haftada 4 gün gerçekleştirilecek uçuşlar İstanbul- Bağdat arası 2 saat 50 dakika sürecek. Uçak biletlerinin güncel fiyatları ve sefer bilgileri için seyahat rotanıza göre ana sayfamız veya ucuzauc mobil uygulamamız üzerinden Bağdat uçak bileti sorgulaması yapınız. 

Bağdat Hakkında

Irak’ın başkentidir. Ülkenin turizm ve kültür başkenti olarak kabul edilmektedir.  Çöl ikliminin hakim olduğu bu şehirde yaz mevsimi gündüz dışarı çıkılmayacak kadar sıcak olduğundan kış mevsimi seyahat etmek için daha uygundur.

Bağdat da gezilecek yerler savaş nedeniyle yıkılmış olduğundan savaşın izlerini görmek için dahi olsa seyahat etmenizi önerdiğimiz kentlerden birisidir. Tarihi yapıları hepsinin yıkılmadığını da belirtelim. Savaşa bile dayanıklı mimari yapıları, dokuma kilim ve halıları farklı baharatları, Arap mutfağının lezzetli yemeklerini tatmak için Onur Air yeni uçuş rotası kapsamında da sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanarak Bağdat’a seyahat etmenizi öneririz.

Bağdat’a uçuş gerçekleştiren bütün hava yollarını görüntülemek ve biletinizi satın almak için seyahat rotanıza göre uçak bileti sorgulaması yapmanız yeterli. Basit birkaç adımda 9 taksite varan taksit imkânlarından da faydalanarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.