• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY İÇ HAT AİLE İNDİRİMİ

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

THY AİLE İNDİRİMİTürk Hava Yolları, 1933 yılında sivil havacılık alanında hizmet vermeye başlamış Türkiye’nin ilk hava yollarıdır. Türkiye Cumhuriyeti’ nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması ola Türk Hava Yolları sponsorluklarının yanında düzenlediği promosyonlu biletlerle de her kesimden kişinin uçmasını hedeflemektedir.

Son düzenlediği kampanyayla ailece uçuşlarda da indirimli bilet satışıyla dikkat çekmektedir. Türk Hava Yolları, iç hat uçuşlarında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Ercan Havalimanına gerçekleştirilen ECN ve Artvin Hopa XHQ seferleri için 29 Mart 2017 tarihine kadar satın alınan ve 01 Ekim 2016- 31 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek uçuşlarda %15 aile indirimi uygulanmaktadır.

THY iç hatlarda biletlerde aile indirimi uygulanacak biletlere ait kurallar;

Kampanya kapsamında satın alınan biletler gidiş- dönüş olarak alınsa dahi belirtilen tarihler içinde satın alınması gerekmektedir. Belirtilen tarih dışında ki biletlemelerde ve açık biletlerlere indirim uygulanmamaktadır.

İç hat aile indiriminden aynı rezervasyon kaydında ve aynı soyadı taşıyan kişiler faydalanabilir. İki soy adı bulunan kişiler ise seyahat edeceği kişiyle aynı soyadını kullanması durumunda aile indiriminden faydalanabilir.

Rezervasyon sırasında aynı soy ada sahip en az 3, en fazla 9 kişiye aile indirimi uygulanır ve biletlemenin uçuş tarihinden en geç iki gün öncesinde yapılması gerekmektedir. Ayrıca kampanya tarihinden yani 07 Eylül 2016 tarihinden önce de rezervasyon yaptıran kişiler de iç hat aile indiriminden yararlanabilirler.

THY iç hat uçuşlarında aile indirim ücretleri Ekonomi Kabini üzerinden promosyon biletleri hariç olarak %15 indirim uygulanacaktır. İndirimli biletler direk olarak gerçekleştirilen ve kod paylaşımı yapılmayan Türk Hava Yolları seferleri için geçerli olup diğer indirimler ve aktarmalı uçuşlarda geçerli olmayacaktır. Bebek yolculara aile indirimi üzerinden indirim yapılmamaktadır.

Türk Hava Yolları iç hat aile indirimi uygulanan biletlere hava yollarının resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkanlarında da yararlanarak sadece üç adımda satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.