İstanbul Gümüşhane Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Gümüşhane Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Gümüşhane Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Gümüşhane Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 24 dakika önce

İstanbul Gümüşhane Uçuşu

Sizlere uygun uçak bileti fiyatları sunan sitemiz ile karşınızdayız. İstanbul Gümüşhane uçak bileti bulunan sitemizde uygun fiyata uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. Genelde seyahatlerde ulaşım aracı olarak uçak ulaşım ağı olarak da hava yolu tercih edilse fiyatların yüksek olması nedeniyle çoğu kişi bu tercihini kullanamamaktadır. İstenilen yere kısa sürede ulaşım imkanı sağlayan hava yolu ulaşım ağları içerisinde en avantajlı olanıdır. İstanbul Gümüşhane uçak bileti alarak zamandan tasarruf yapabilirsiniz.

   Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ilimiz zengin maden yataklarına sahiptir. Zengin maden yataklarına sahip olan bu ilimiz asırlar öncesinden itibaren binlerce insana ev sahipliği yapmıştır. Gümüşhane de din ve mezhep ayrımı yapılmamaktadır. Gümüşhane de çok sayıda kilise kullanılmaktadır. Rumlar tarafından inşa edilmiş olan bu kiliseler bugün hala sağlamlığını korumaktadır. Tarihi açıdan oldukça zengin olan Gümüşhane de Rumlardan kalan pek çok eseri görebiliriz. Santa harabeleri ise sanat tarihi açısından oldukça önemlidir. Rumlar tarafından kurulan Santa şehri dini, kültürel ve ticari açıdan oldukça önemli bir yerleşim yeri olduğu bilinmektedir. Santa’nın her mahallesinde Rumlar tarafından inşa edilmiş tek katlı evler, kiliseler ve çeşmeler bulunmaktadır. İstanbul Gümüşhane uçak bileti ile bu yapıları görebilirsiniz.

  Gümüşhane de bulunan İmera Manastırı’nın ise 1350 yılında yapıldığı bilinmektedir. Günümüze kadar ulaşabilmiş olan en sağlam yapı özelliğine sahiptir. Manastırın çevresinde ise rahiplerin kaldığı konutlar bulunmaktadır. İstanbul Gümüşhane uçak bileti sayesinde bu manastırı görebilirsiniz. Zigana turizm merkezi ise Gümüşhane de turizm ekonomisi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sizler de bu tarihi eserlerle dolu olan güzel şehrimizi görmek istiyorsanız sitemizden İstanbul Gümüşhane uçak bileti alarak bir an önce tarihi keşfe çıkabilirsiniz.

  Avrupa’nın en yüksek köknarı ve Türkiye’nin en yüksek ladinleri ise Gümüşhane de bulunan örümcek ormanlarındadır. Köy turizmi açısından da oldukça gelişmiş bir ilimizdir Gümüşhane. Fırsatları değerlendiren, turizm ekonomisinde oldukça önemli sıralarda yer alan Gümüşhane’ye gitmek için hemen sizler için en iyisini düşünen sitemizden İstanbul Gümüşhane uçak bileti satın alabilirsiniz. Siz de bir an önce İstanbul Gümüşhane uçak bileti almalısınız.

Gümüşhane Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Gümüşhane Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 April 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
İstanbul’un Simgeleri

20 February 2019

İstanbul’un Simgeleri

İstanbul’unda simgeleri haline gelen birçok yapı bulunsa da bunlar arasında en dikkat &...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.