• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz İstanbul Gümüşhane Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz İstanbul Gümüşhane Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İstanbul Gümüşhane Uçuşu

Sizlere uygun uçak bileti fiyatları sunan sitemiz ile karşınızdayız. İstanbul Gümüşhane uçak bileti bulunan sitemizde uygun fiyata uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. Genelde seyahatlerde ulaşım aracı olarak uçak ulaşım ağı olarak da hava yolu tercih edilse fiyatların yüksek olması nedeniyle çoğu kişi bu tercihini kullanamamaktadır. İstenilen yere kısa sürede ulaşım imkanı sağlayan hava yolu ulaşım ağları içerisinde en avantajlı olanıdır. İstanbul Gümüşhane uçak bileti alarak zamandan tasarruf yapabilirsiniz.

   Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ilimiz zengin maden yataklarına sahiptir. Zengin maden yataklarına sahip olan bu ilimiz asırlar öncesinden itibaren binlerce insana ev sahipliği yapmıştır. Gümüşhane de din ve mezhep ayrımı yapılmamaktadır. Gümüşhane de çok sayıda kilise kullanılmaktadır. Rumlar tarafından inşa edilmiş olan bu kiliseler bugün hala sağlamlığını korumaktadır. Tarihi açıdan oldukça zengin olan Gümüşhane de Rumlardan kalan pek çok eseri görebiliriz. Santa harabeleri ise sanat tarihi açısından oldukça önemlidir. Rumlar tarafından kurulan Santa şehri dini, kültürel ve ticari açıdan oldukça önemli bir yerleşim yeri olduğu bilinmektedir. Santa’nın her mahallesinde Rumlar tarafından inşa edilmiş tek katlı evler, kiliseler ve çeşmeler bulunmaktadır. İstanbul Gümüşhane uçak bileti ile bu yapıları görebilirsiniz.

  Gümüşhane de bulunan İmera Manastırı’nın ise 1350 yılında yapıldığı bilinmektedir. Günümüze kadar ulaşabilmiş olan en sağlam yapı özelliğine sahiptir. Manastırın çevresinde ise rahiplerin kaldığı konutlar bulunmaktadır. İstanbul Gümüşhane uçak bileti sayesinde bu manastırı görebilirsiniz. Zigana turizm merkezi ise Gümüşhane de turizm ekonomisi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sizler de bu tarihi eserlerle dolu olan güzel şehrimizi görmek istiyorsanız sitemizden İstanbul Gümüşhane uçak bileti alarak bir an önce tarihi keşfe çıkabilirsiniz.

  Avrupa’nın en yüksek köknarı ve Türkiye’nin en yüksek ladinleri ise Gümüşhane de bulunan örümcek ormanlarındadır. Köy turizmi açısından da oldukça gelişmiş bir ilimizdir Gümüşhane. Fırsatları değerlendiren, turizm ekonomisinde oldukça önemli sıralarda yer alan Gümüşhane’ye gitmek için hemen sizler için en iyisini düşünen sitemizden İstanbul Gümüşhane uçak bileti satın alabilirsiniz. Siz de bir an önce İstanbul Gümüşhane uçak bileti almalısınız.

İstanbul Gümüşhane Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Batman

İstanbul - Batman arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com