İstanbul Hatay Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Hatay Tahmini Fiyatlar

İstanbul Hatay Uçuşu

Hatay Akdeniz bölgesinde yer alan tarihi ve doğal yeşillikli bir ilimizdir. Tabiat güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla Hatay ülkemizin doğal cennetlerinden birisidir. İstanbul Hatay uçak bileti alarak bu doğallığın tadını çıkartabilirsiniz. Sitemizde uygun fiyata bulabileceğiniz uçak biletleri ile sizler de ertelemiş olduğunuz seyahatleri gün yüzüne çıkartabilirsiniz.

   İstanbul Hatay uçak bileti alarak farklı mekanları ve iklimleri görebilirsiniz. Sıcak havasıyla Hatay İstanbul’dan oldukça farklıdır. Yemek kültürleri açısından da oldukça farklı lezzetlere sahip olan Hatay sizlerin farklı zamanlar yaşamanıza yardımcı olacaktır.

   Daha çok et yemekleri ile ön planda olan Hatay da yemeklerde acı ve salça ön plandadır. Hatay da farklı din ve mezhepleri görebiliriz. Müslümanlığın yanı sıra Hıristiyanlık, Musevilik inançları da bulunmaktadır. Hatay da din ayrımı yapılmamaktadır. İnsanların dinlerine dillerine göre ayrım yapılmayan Hatay da samimiyet her zaman ön plandadır. Toplum da ki dini farklılar hiçbir zaman Hatay da problem olarak görülmemiş kültürel farklılık, kültürel çeşitlilik olarak görülmüştür. İstanbul Hatay uçak bileti ile bu havayı fark edebilirsiniz.

   Hatay ilimize ait türkülerde bulunmaktadır. Bu türküler daha çok gavurdağı yöresi etkisindedir. Yörede söylenen uzun havalar ya Gavurdağı ya da Barak ağzı havaları ya bunların etkisiyle ya da bunların etkilerini taşıyan havalardır. İstanbul Hatay uçak bileti ile kısa sürede Hatay’a gidebilir bu güzel türküleri dinleyebilirsiniz. Hatay da eskiden insanlar havalar ısınmaya başladığı zaman yaylalara, yeşilliklere çıkar salıncaklar kurar piknikler yapar böyle ortamlarda da türküler söyleyerek eğlenirlerdi. İnsanların kardeşçe yaşadığı ortamları Hatay da görebiliriz.

  Hatay’ın ekonomik gelirlerinden birisi de zeytin, tahıl ve meyanköküdür. Bu alanlarda oldukça önemli gelirler elde ederler. Meyveler içerinde ise turunçgiller ilk sıralarda yer almaktadır. Seracılığın da hızla gelişmeye başladığı Hatay da tarımdan elde edilen gelir küçümsenmeyecek kadar önemlidir. İstanbul Hatay uçak bileti ile turunçgillerin tadını çıkartabilirsiniz.

  Hatay üniversitesinde her yıl binlerce öğrenci öğrenim görmektedir. Fakülte açısından ise gayet iyi sayıda bulunan üniversite eğitim açısından da önemlidir.

   Sizler de İstanbul Hatay uçak bileti alarak hasret kaldığınız doğal yaşamın tadını çıkartabilirsiniz.

Hatay Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

15 Haziran 2019

Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

Dünya üzerinde farklı kıtaları ve ülkeleri gezmek isteyen insanlar azımsanmayacak ka...

Devamı
Yunanistan Vizesi

15 Haziran 2019

Yunanistan Vizesi

Vize Kapsamı Schengen Ülkeleri Ülke Başkenti Atina Para Birimi Euro Nü...

Devamı
 Langkawi'ye ucuza uçarak en uygun ve güzel fırsatları keşfedebilirsiniz

13 Haziran 2019

Langkawi'ye ucuza uçarak en uygun ve güzel fırsatları keşfedebilirsiniz

    Sevgili Ucuzauc.com'un Değerli Misafirleri,     ucuzauc.com ü...

Devamı
Ucuzauc.com