İstanbul Kars Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Kars Tahmini Fiyatlar

İstanbul Kars Uçuşu

Ermenistan sınırında yer alan dondurucu soğuğuyla adını duyurmuş olan sınırımızın en güzel illerinden biri Kars. Ülkemizin bir ucunda yer alan Kars’a ulaşım diğer bölgelere göre ulaşımı daha zor olan bir ilimizdir. Kars’a en kısa sürede ulaşımı sağlamak için ulaşım ağı olarak genelde hava yolu kullanılması daha iyidir. İstanbul Kars uçak bileti alarak mesafeleri en aza indirebilirsiniz. Uçuşta size oldukça yardımcı olan sitemiz ile karşınızdayız. Size bir tık kadar yakında olan sitemize mutlaka bakmalısınız. Uygun fiyata uçuş garantisi veren sitemiz ile yüzlerce insanın mutluluğuna ortak oluyoruz. İstanbul Kars uçak bileti en uygun fiyatıyla sitemizde bulunmakta.

  Kars daha çok yaylalardan meydana gelen bir yapıya sahiptir. Yazları insanlar yaylalara çıkar ve yaz sonuna kadar oralarda kalırlar. Kars’ın en önemli ekonomik gücü genelde tarım ve hayvancılıktır. Kırsal kesimde olması nedeniyle tarım ve hayvancılık sektöründe oldukça iyi durumdadır. Hayvansal gıdalar halkın en büyük geçim kaynağı durumundadır. Mandıralarda işlenen ürünlerin ülkenin dört bir yanına dağıtımı yapılmaktadır. Kars da arıcılık da oldukça önemli bir yere sahiptir. Kars balı tamamıyla doğaldır. İstanbul Kars uçak bileti ile doğal Kars ballarına ulaşabilirsiniz.

   Kars merkez ilçesi gelişmişlik açısından Türkiye de üçüncü gelmiştir. Kars gelişmişlik açısından oldukça gelişmiş bir ilimizdir. Sanayi alanında ise zaman geçtikçe büyüyen ve gelişen Kars da irili ufaklı fabrikalar kurulmaya başlamıştır. Kars da yem, çimento, ayakkabı, tuğla, şeker gibi fabrikalar bulunuyor olsa da işsizlik oldukça fazladır. Bu yüzden ülkemizin en çok göç veren illerinden birisi de Kars’tır.

   Yemek kültürü olarak da et yemeklerine ve tahıla oldukça yoğun ilgi vardır. Hayvancılığın ön planda olması yemek kültürüne de yansımış neredeyse çoğu yemekte hayvansal gıda bulunmaktadır. Kars yemekleri için İstanbul Kars uçak bileti alıp yerinde deneyebilirsiniz. Yörenin halk oyunlarında da kendine has tarzlar bulunmaktadır. Yoğun folklorik özellikler görünen sayılı illerimizden birisidir Kars. Eğer siz de bu güzel ilimizi görmek istiyorsanız sitemizden uygun fiyata alacağınız İstanbul Kars uçak bileti sayesinde kısa zamanda Kars’a ulaşabilir ve kültürünü görebilirsiniz.

Kars Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 Kasım 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Efes Antik Kenti

12 Kasım 2019

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Efes, Türkiye’nin batısında yer alan Kuşadası’na çok yak...

Devamı
Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

11 Kasım 2019

Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

Bebekli olan aileleri tatile çıkma fikri ürkütebilir. Ancak merak edilecek ya da ...

Devamı