İstanbul Kırklareli Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz İstanbul Kırklareli Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Kırklareli Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İstanbul Kırklareli Uçuşu

   Ülkemizin sınırında yer alan ve tamamı neredeyse traklardan oluşan kültürel yönüyle farklı olan şehrimiz Kırklareli. Rumeli, Trak, Yunan ve Türk kültürünün bir arada bulunduğu, kültürel yönden oldukça zengin olan bir şehrimizdir. Bulgaristan’a sınır komşusu olan Kırklareli de hafta sonlarınız da Bulgaristan’a gidebilirsiniz. İstanbul Kırklareli uçak bileti alarak siz de bu farklı şehrimizi keşfedebilirsiniz.

  Uçak biletlerinin fiyatının fazla olması nedeniyle çoğu kişi istedikleri gezileri, görmek istedikleri şehirleri gezip görememiştir  Sitemizden uygun fiyata alacağınız İstanbul Kırklareli uçak bileti ile Kırklareli’yi keşfedebilirsiniz. Türkiye’nin ilk şeker fabrikasına sahip olan ve bugün hala çalışan şeker fabrikasını görebilirsiniz. Pancar üretiminde ilk sıralarda yer alan Kırklareli bu pancarları yine kendi bünyesinde işleyip ülke içinde ticaretini yapmakta. Tarım ve hayvancılıkta büyük gelirler elde eden Kırklareli ekonomik olarak oldukça iyi durumdadır. Kırklareli de çok sayıda soğuk hava depoları ve mandıralar bulunmaktadır. Süt ve süt ürünlerinden fazlaca yararlanan Kırklareli de peynir çeşitleri de çokça bulunmaktadır. Ekonomisinin büyük kısmını şeker fabrikasından kazanan Kırklareli sanayi bakımından da oldukça gelişmiştir. Türkiye’nin en büyük cam fabrikalarından Trakya Cam Sanayi ile Kırklareli cam da şehir ekonominse büyük katkı sağlamaktadır. İstanbul Kırklareli uçak bileti ile buraları ziyaret edebilirsiniz.

  İl topraklarında, Demirköy yöresinde Bakır, volflamit, dolamit  Vize’de manganez  merkezde feldispat yatakları bulunmaktadır. Ayrıca Lüleburgaz’ın Hamitabat Köyü’nde Türkiye’nin en büyük doğalgaz depoları bulunmaktadır. Burada üretilen doğalgaz çevredeki sanayi kuruluşlarına ve TEK’in çevrim santralinde enerji kaynağı olarak kullanılmaktadır. Rusya-Türkiye doğalgaz boru hattı Bulgaristan sınırından girdikten sonra Hamitabat tesislerine ulaşmaktadır. Ülkemiz açısından oldukça önemli olan Kırklareli’yi sitemizden alacağınız İstanbul Kırklareli uçak bileti aracılığıyla ziyaret edebilirsiniz.

   Halk oyunları açısından da oldukça geniş kültüre sahiptir. Pek çok çeşidi bulunan Kırklareli halk oyunlarını mutlaka izlemek gerekir. İstanbul Kırklareli uçak bileti ile gösterileri izleyebilirsiniz. Trakya yöresine has olan halk oyunları figürleriyle Kırklareli halk oyunları ülkemizin kültür renklerinden biridir. Kültürlerine fazla bağlı olan Kırklareli’ye İstanbul Kırklareli uçak bileti ile kısa sürede ulaşabilir ve oldukça keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Kırklareli Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com