İstanbul Kırklareli Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Kırklareli Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Kırklareli Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Kırklareli Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Kırklareli 130KM
Uçuş Süresi 40 dakika
Popüler Havayolları pegasus
Son Satış 47 dakika önce

İstanbul Kırklareli Uçuşu

   Ülkemizin sınırında yer alan ve tamamı neredeyse traklardan oluşan kültürel yönüyle farklı olan şehrimiz Kırklareli. Rumeli, Trak, Yunan ve Türk kültürünün bir arada bulunduğu, kültürel yönden oldukça zengin olan bir şehrimizdir. Bulgaristan’a sınır komşusu olan Kırklareli de hafta sonlarınız da Bulgaristan’a gidebilirsiniz. İstanbul Kırklareli uçak bileti alarak siz de bu farklı şehrimizi keşfedebilirsiniz.

  Uçak biletlerinin fiyatının fazla olması nedeniyle çoğu kişi istedikleri gezileri, görmek istedikleri şehirleri gezip görememiştir  Sitemizden uygun fiyata alacağınız İstanbul Kırklareli uçak bileti ile Kırklareli’yi keşfedebilirsiniz. Türkiye’nin ilk şeker fabrikasına sahip olan ve bugün hala çalışan şeker fabrikasını görebilirsiniz. Pancar üretiminde ilk sıralarda yer alan Kırklareli bu pancarları yine kendi bünyesinde işleyip ülke içinde ticaretini yapmakta. Tarım ve hayvancılıkta büyük gelirler elde eden Kırklareli ekonomik olarak oldukça iyi durumdadır. Kırklareli de çok sayıda soğuk hava depoları ve mandıralar bulunmaktadır. Süt ve süt ürünlerinden fazlaca yararlanan Kırklareli de peynir çeşitleri de çokça bulunmaktadır. Ekonomisinin büyük kısmını şeker fabrikasından kazanan Kırklareli sanayi bakımından da oldukça gelişmiştir. Türkiye’nin en büyük cam fabrikalarından Trakya Cam Sanayi ile Kırklareli cam da şehir ekonominse büyük katkı sağlamaktadır. İstanbul Kırklareli uçak bileti ile buraları ziyaret edebilirsiniz.

  İl topraklarında, Demirköy yöresinde Bakır, volflamit, dolamit  Vize’de manganez  merkezde feldispat yatakları bulunmaktadır. Ayrıca Lüleburgaz’ın Hamitabat Köyü’nde Türkiye’nin en büyük doğalgaz depoları bulunmaktadır. Burada üretilen doğalgaz çevredeki sanayi kuruluşlarına ve TEK’in çevrim santralinde enerji kaynağı olarak kullanılmaktadır. Rusya-Türkiye doğalgaz boru hattı Bulgaristan sınırından girdikten sonra Hamitabat tesislerine ulaşmaktadır. Ülkemiz açısından oldukça önemli olan Kırklareli’yi sitemizden alacağınız İstanbul Kırklareli uçak bileti aracılığıyla ziyaret edebilirsiniz.

   Halk oyunları açısından da oldukça geniş kültüre sahiptir. Pek çok çeşidi bulunan Kırklareli halk oyunlarını mutlaka izlemek gerekir. İstanbul Kırklareli uçak bileti ile gösterileri izleyebilirsiniz. Trakya yöresine has olan halk oyunları figürleriyle Kırklareli halk oyunları ülkemizin kültür renklerinden biridir. Kültürlerine fazla bağlı olan Kırklareli’ye İstanbul Kırklareli uçak bileti ile kısa sürede ulaşabilir ve oldukça keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Kırklareli Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Kırklareli Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir?

17 March 2020

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir?

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir? Eski dönemlerden bugüne dek Osmanlı döneminin iz...

Devamı
Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası

11 March 2020

Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası

Türk Hava Yolları sadece 11 Mart 2020 tarihinde yapılacak satışlarda geçerli olacak şeki...

Devamı
İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 November 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.