İstanbul Manisa Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Manisa Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Manisa Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Manisa Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Manisa 347KM
Uçuş Süresi 1 Saat 10 Dakika
Popüler Havayolları pegasus
Son Satış 39 dakika önce

İstanbul Manisa Uçuşu

Şehzadeler şehri, mesir macunu diyarı Manisa’yı merak ediyor musunuz? Öyleyse sitemizden uygun fiyata İstanbul Manisa uçak bileti almayı deneyin.  Uygun fiyata İstanbul Manisa uçak bileti bulmak için internette kısa bir gezinti yaptığınız zaman sitemizin en iyi seçenek olduğunu hemen anlayacaksınız. Manisa adı “büyük şehir” anlamına gelir. Sipylos dağı eteğine kurulmuştur. Gediz ovasına bakar. Birçok medeniyet ve uygarlığa ev sahipliği yapan bu şehri herkesin görmesi gerekmektedir.

Eğer bir tur vasıtasıyla gezmeyi kendiniz için uygun bulmuyorsanız sitemizden uygun fiyata bulacağınız İstanbul Manisa uçak biletini almadan önce kendinize güzel bir gezi planı yapmalısınız. Gezi planınıza Türk-Osmanlı eserlerinden olan Tarihi Kula Evlerini, Saruhan Beyliği Darphanesini, Mevlevihaneyi, Sinan Bey Medresesini, Ulu Cami Külliyesini dahil etmelisiniz. Eğer doğayla iç içe olmak hoşunuza gidiyorsa Bozdağlar, Simav Dağları, Spil Dağı Milli Parkı ile birlikte Gediz Nehri, Bakırçay Nehri, Marmara Gölü, Demirköprü Barajı gibi doğal yerleri dahil etmelisiniz. Geziye başlamadan önce mutlaka internetten bir araştırma yaparak bu bölgeler hakkında kısa araştırmalar yaparak kendinize bilgi notları hazırlayabilir ya da Manisa ile ilgili derneklerin veya Kültür Bakanlığının hazırlamış olduğu broşürlerden yararlanabilirsiniz.

Yeterli doküman ve bilgi topladıktan sonra hemen sitemize girerek uygun fiyatla kaliteli bir uçuş yapmak için İstanbul Manisa uçak bileti rezervasyonu yaptırın. Biletinizi alarak Manisa gezinize başlayın. Manisa’ya vardığınızda planladığınız şekilde gezinizi yapın. Manisa gezinizde Gediz Ovasında yetişen meşhur Manisa üzümünü tatmayı unutmayın. Manisa’ya vardığınızda asıl adı Ahmet Bedevi olan Manisa Tarzanı lakabıyla ünlü kişi hakkında bilgi edinin.  Sitemizden alacağınız İstanbul Manisa uçak biletinizi Manisa denince ilk akla gelen Mesir Macunu şenliklerini gezebileceğiniz tarihlere denk getirebilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi için yapılan ve gelenekselleşmiş mesir macununu tadın. Arkadaşlarınız için yeteri kadar hediyelik mesir macunu almayı da unutmayın. İstanbul’da yaşıyorsanız ve Manisa Celal Bayar Üniversitesini kazanmışsanız sitemizden uygun fiyata İstanbul Manisa uçak bileti alarak ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ulaşım için almış olduğunuz İstanbul Manisa uçak biletinizi gidiş dönüş olarak aldığınız takdirde sizin için daha avantajlı olacağını unutmayın.

Manisa Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Manisa Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası

11 March 2020

Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası

Türk Hava Yolları sadece 11 Mart 2020 tarihinde yapılacak satışlarda geçerli olacak şeki...

Devamı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 November 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.