17 Nisan'a kadar tüm yurt dışı uçuşlar iptal edildi. Ayrıca yurt içi uçuşlara yalnızca özel izin sahipleri bilet alabilirler. Ayrıntılı bilgi için lütfen 0212 221 1 221

İstanbul Ordu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Ordu Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Ordu Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Ordu Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Ordu 763KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Popüler Havayolları pegasus
Son Satış 12 dakika önce

İstanbul Ordu Uçuşu

Uçak seyahati günümüzde tercih edilmesi artması ile beraber uygun zamanda alınan biletler ile de ucuz bilet bulunabiliyor. Uçak biletlerinin neredeyse otobüs ya da tren fiyatları ile eş değer olmaya başlaması sayesinde hem bu hızlı yolculuk türünü hem de daha güvenli olan yolculuğu insanlar tercih etmeye başladılar. Siz de eğer İstanbul Ordu uçak bileti almak istiyorsanız bağlantılarımızı ziyaret etmenizi ve istediğiniz ile ya da yurt dışına uçak biletinizi almanızı öneririz.

Ayrıca uçak biletinizi bilgisayar ve internet sayesinde alabilir ve oturduğunuz yerden bilet sahibi olabilirsiniz. Bunun için de sadece sitemizi ziyaret etmelisiniz. Özel olarak gitmek istediğiniz il Ordu ise İstanbul Ordu uçak bileti bağlantılarını kullanabilirsiniz. Bu özel bağlantılar sayesinde  hayatınızı daha da kolaylaştıracaksınız. İstediğiniz her ile ya da yurt dışında bir yerlere seyahat edecekseniz eğer İstanbul Ordu uçak bileti bağlantılarını ziyaret etmelisiniz.

Ordu ili ülkemizin Karadeniz kıyılarında bulunan illeri arasında yer almaktadır. Ordu ilimizde Karadeniz iklimi görülmektedir, bu nedenle her an yağmur riski olacağından buna hazırlıklı olunmalı, İstanbul Ordu uçak bileti ona göre alınmalı ya da ayırtılmalıdır. Turizm açısından da zengin olan Ordu’da kıyı turizmli, yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi aktivitelere yer verilmekte bu da Ordu’nun turizm sektöründe gelişimini sağlamasına neden olmaktadır. İstanbul Ordu uçak bileti sahibi olabilmek için bağlantılarımızı ziyaret etmeli ve siz de en uygun bileti almalısınız. Zengin mutfağa ve kültüre sahip bu ile ziyaretlerinizi otobüsle saatlerce yapmak yerine İstanbul Ordu uçak bileti bağlantıları ile kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Severek seyahat edebilmek için uçağı tercih etmenizi öneririz. Çünkü bu sayede hem hızlı hem de daha güvenli yolculuk yapabileceğinizi göreceksiniz. Ordu Ulugöl’ü de görmek istiyor, bu güzel manzarayı seyretmek istiyorsanız bu ile uçakla gitmeyi tercih etmeli, kısa sürede yolculuk yapmalısınız. Tatilinizi yolculuklarda geçirerek harcamamak için de çok önemli olan uçak yolculuğu için biletimiz sitemizde! İstanbul Ordu uçak bileti için en uygun fiyatlar, en kısa tarifeler ve kampanyalar için sitemizi takipte kalmalısınız.

Ordu Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Ordu Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 Mayıs 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 Nisan 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
İstanbul’un Simgeleri

20 Şubat 2019

İstanbul’un Simgeleri

İstanbul’unda simgeleri haline gelen birçok yapı bulunsa da bunlar arasında en dikkat &...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.