İstanbul Ordu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Ordu Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Ordu Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Ordu Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Ordu 763KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Popüler Havayolları pegasus
Son Satış 47 dakika önce

İstanbul Ordu Uçuşu

Uçak seyahati günümüzde tercih edilmesi artması ile beraber uygun zamanda alınan biletler ile de ucuz bilet bulunabiliyor. Uçak biletlerinin neredeyse otobüs ya da tren fiyatları ile eş değer olmaya başlaması sayesinde hem bu hızlı yolculuk türünü hem de daha güvenli olan yolculuğu insanlar tercih etmeye başladılar. Siz de eğer İstanbul Ordu uçak bileti almak istiyorsanız bağlantılarımızı ziyaret etmenizi ve istediğiniz ile ya da yurt dışına uçak biletinizi almanızı öneririz.

Ayrıca uçak biletinizi bilgisayar ve internet sayesinde alabilir ve oturduğunuz yerden bilet sahibi olabilirsiniz. Bunun için de sadece sitemizi ziyaret etmelisiniz. Özel olarak gitmek istediğiniz il Ordu ise İstanbul Ordu uçak bileti bağlantılarını kullanabilirsiniz. Bu özel bağlantılar sayesinde  hayatınızı daha da kolaylaştıracaksınız. İstediğiniz her ile ya da yurt dışında bir yerlere seyahat edecekseniz eğer İstanbul Ordu uçak bileti bağlantılarını ziyaret etmelisiniz.

Ordu ili ülkemizin Karadeniz kıyılarında bulunan illeri arasında yer almaktadır. Ordu ilimizde Karadeniz iklimi görülmektedir, bu nedenle her an yağmur riski olacağından buna hazırlıklı olunmalı, İstanbul Ordu uçak bileti ona göre alınmalı ya da ayırtılmalıdır. Turizm açısından da zengin olan Ordu’da kıyı turizmli, yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi aktivitelere yer verilmekte bu da Ordu’nun turizm sektöründe gelişimini sağlamasına neden olmaktadır. İstanbul Ordu uçak bileti sahibi olabilmek için bağlantılarımızı ziyaret etmeli ve siz de en uygun bileti almalısınız. Zengin mutfağa ve kültüre sahip bu ile ziyaretlerinizi otobüsle saatlerce yapmak yerine İstanbul Ordu uçak bileti bağlantıları ile kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Severek seyahat edebilmek için uçağı tercih etmenizi öneririz. Çünkü bu sayede hem hızlı hem de daha güvenli yolculuk yapabileceğinizi göreceksiniz. Ordu Ulugöl’ü de görmek istiyor, bu güzel manzarayı seyretmek istiyorsanız bu ile uçakla gitmeyi tercih etmeli, kısa sürede yolculuk yapmalısınız. Tatilinizi yolculuklarda geçirerek harcamamak için de çok önemli olan uçak yolculuğu için biletimiz sitemizde! İstanbul Ordu uçak bileti için en uygun fiyatlar, en kısa tarifeler ve kampanyalar için sitemizi takipte kalmalısınız.

Ordu Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Ordu -Giresun Havalimanı

05 Ocak 2020

Ordu -Giresun Havalimanı

Ülke / Şehir: Türkiye/ Ordu Açılış Tarihi :2015 Şehir Merkezine Uzaklık: 18 km ...

Devamı
Malatya Erhaç Havalimanı

05 Ocak 2020

Malatya Erhaç Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/Malatya Açılış Tarihi: 1941 Şehir Merkezine Uzaklık: 34 km ...

Devamı
Kütahya Zafer Havalimanı

05 Ocak 2020

Kütahya Zafer Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/Kütahya Açılış Tarihi: 2012 Şehir Merkezine Uzaklık: 4...

Devamı