Ankara Astana Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Ankara Astana

 Ankara - Astana 21 Eki 2018 1.452,43₺   Ankara - Astana 22 Eki 2018 1.992,75₺ 

astanaKazakistan’ın başkenti Astana yolculuğuna çıkmaya, gezi arşivinize bir yer daha eklemeye ne dersiniz? Siz Astana şehrini dilediğiniz gibi gezip görün diye uygun fiyatlı bilet avantajlarını Ankara Astana uçak bileti ile sunmaya devam ediyoruz. Siz de Astana yolculuğunuz için hemen Ankara Astana Uçak Bileti bağlantımıza tıklayabilir güzel bir keşfin hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

Günümüz seyahatlerinin en hızlı ve güvenli olan hava yolu alternatifini daha sık kullanabilmeniz bütçenizi aşmayan fiyatlarla dilediğiniz gün de dilediğiniz saat de huzurla seyahat etmeniz için Ankara Astana uçak bileti sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle aranızdaki mesafeyi kısaltan ona hemen kavuşmanızı sağlayan Ankara Astana Uçak Bileti size sık sık seyahat edebiliyor olmanın keyfini yaşatacak! Sevdiklerinizle görüşmeyi ertelemeyeceksiniz!

Üstelik Astana da gezip görebileceğiniz pek çok yer ile unutamayacağınız bir Astana seyahati yaşayacaksınız. Bayterek, Hazret Sultan camii, Nur-Astana Mosque, Palace of Peace and Reconciliation, City Park, Khan Shatyr, The Baiterek Town, Duman Eğlence Merkezi bunlardan bazıları…

İş seyahatleriniz için Astana şehrini sık sık tercih ettiğinizi biliyoruz ve tabii ki iş seyahatlerinin ne kadar yorucu olduğunu da… Uçak yolculuğunun konforu size yorgunluğunu bu unutturacak ve Ankara Astana uçak bileti ile keyifli bir yolculuğun gönül rahatlığını yaşayacaksınız. İş seyahatlerinizi kabusa değil tatile dönüştüren, size keyifli bir yolculuk imkanı tanıyan Ankara Astana uçak bileti avantajlarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilir, güvenli bir yolculuğun tadına siz de, sevdikleriniz ile birlikte varabilirsiniz.

Kazak kültürünü tanıyacağınız, kültürel bir şölen yaşayacağınız Astana şehrinde biraz üşüyebilirsiniz, bizden söylemesi! Kışlıkları da götürmeyi unutmayın.

Alışveriş konusuna gelince… Lüks mağazaların bol olmasına rağmen halk genellikle büyük pazarları tercih ediyor. Gitmişken bir uğramayı bambaşka bir şehrin pazar kültürünü görmeyi ihmal etmeyin. Hem bakarsınız harika hediyelere ve Astana’ya dair güzel anılara rastlarsınız.

Kazakistan’ın Almatı’dan başkentliği devralmış şehrinde güzel bir seyahat için daha fazla beklemeyin!

Unutmadan, yemek kültürü et ağırlıklı genellikle… Türk kültürüyle benzerlik gösteriyor. Gitmişken stok yapacağım derseniz kazak havyar’ı oldukça meşhur aklınızda bulunsun…

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com