Ankara Kahire Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ankara Kahire Uçuşu

kahireÜlkemiz ulaşım yollarında gittikçe artan talep ile hava yolu seferleri ve biletlerinde uygun imkan, ucuz fiyatlar da artmış bulunmakta. Sizler de bu imkanlardan yararlanmak isterseniz eğer Ankara Kahire uçak bileti bağlantımızı tıklayabilirsiniz. İnsanın veya üretilen mal ve hizmetlerin bir yerden diğer başka bir yere taşınmasına ulaşım veya ulaştırma denir. Bir ülkede ulaşım yollarının sıklığı, niteliği, uzaklığı, taşıtların fazlalığı o ülkenin ekonomik ilerleyişini ortaya çıkarır. Ülkemiz de 1950’den sonra ulaşım yollarının fazlalaşması ve ulaşım araçlarının yaygınlaşmasıyla sanayi ve ticarette büyük ilerlemeler meydana gelmiştir.
Ayrıca Ulaşım yollarında yapılan BBC istatistik değerleri de göstermektedir ki en güvenilir seyahat aracı kara ve deniz yolundan ziyade hava yolunda kullanılan uçak aracı çıkmıştır.
 Çünkü 2011’de ticari uçuşlardaki toplam 2.84 milyar yolcunun sadece 373’ü bir kazada hayatını kaybetti. Bu sonuçlara göre uçakla seyahatte ölme riski 7.6 milyonda bir olarak verildi. 
Sizlerde güvenli uçuşun adresini Ankara Kahire uçak bileti bağlantısını tıklayarak bulabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde birçok seyahat fırsatını da bulabilirsiniz. Ve Ankara Kahire uçak bileti bağlantımızı tıklayarak da birçok fırsatı kazanmış olacaksınız. Nasıl fırsatlar mı?
İşte Ankara Kahire uçak bileti seyahat imkanlarımızın uygunluğu ve güvenilirliği ile Kahire’ye uçuşunuzda büyük bir medeniyetin kapılarını da açmış olacaksınız. Kahire Mısır’ın başkentidir. Aynı zamanda  Arap dünyası ve Afrika'nın en büyük şehri. Büyük kısmı Nil Nehrinin doğu kıyısında, nehrin Reşid ve Dimyat kollarına ayrıldığı kısmın biraz aşağısında yer alır. 1300 yılı aşkın süredir aynı alanda, aynı isimle yer alan şehir, Doğu ve Batı'nın, eski ile yeninin gelişigüzel bir bileşimini yansıtır. Şehrin adı Mısırlılar tarafından çoğu zaman ülkenin ismi olan Arapça Misru, Mısır Arapçası Masr olarak adlandırılır. İşte böyle büyülü bir şehri gezmek için Ankara Kahire uçak bileti bağlantımızı tıklayarak alacağınız bir bilet ile yapabilirsiniz.
Kahire aynı zamanda dünyanın en eski üniversitesi olan Al- AZHAR üniversitesini de bünyesinde barındırmakta ve üniversite bir dönem ülkemizden bir çok öğrenciye eğitim vermiştir sizlerde bu üniversiteyi gezmek için sitemizin Ankara Kahire uçak bileti bağlantını tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kahire Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com