İstanbul Tel Aviv Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Tel Tahmini Fiyatlar

Tel Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Tel 1.138KM
Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Son Satış 28 dakika önce

İstanbul Tel Aviv Uçuşu

TEL AVIVSiz de  İstanbul Tel Aviv uçak bileti bağlantımızı tıklayarak sahip olduğunuz bilet sayesinde güvenilir bir seyahat yapma imkanı elde etmek ister misiniz? O halde ne duruyorsunuz hemen sitemize girerek alacağınız bir uçak biletiyle hayatınızın sıkıcı yaşantısından uzaklaşın. Ve bu sadece bir seyahat demeyin. İstanbul Tel Aviv uçak bileti bağlantımızı tıkladığınızda göreceksiniz ki konforun tek adresindesiniz.
İstatistiklerde göstermekte ki en güveni seyahat aracı demir, kara ve deniz yolu değil hava yollarıyla yapılan seyahat. Siz de güvenilir bir seyahat yapmak istiyorsanız uzun yolculuklar da İstanbul Tel Aviv uçak bileti bağlantımızı tıklayarak yapacağınız seyahati uçak ile yapmayı tercih etmeniz en doğru seçenek olacaktır. Kaldı ki seyahat edeceğiniz şehir Tel Aviv’in methini duymuş olmalısınız ki  takma ismi Beyaz Şehir, asla uyumayan şehir. Orta Doğu’nun New York’u, Orta Doğunun Miami’si.
 İstanbul Tel Aviv uçak bileti bağlantımızı tıklayarak aldığınız Tel Aviv seyahatiyle bu şehrin birçok güzelliklerini gezmiş olacaksınız. Tel Aviv sadece güzellikleriyle değil ekonomisi, sanatı ve iş sahasıylada gelişmiş bir şehir. Şehir İsrailin en büyük ikinci şehri. 2010 yılında Kight Frank’in yaptığı  ankette Dünya’nın şehirleri kategorisinde 34. Sıra da yer aldı. İstanbul Tel Aviv uçak bileti bağlantımız tıklayarak siz de bu şehri görebilirsiniz.
Tel Aviv aynı zaman da Orta Doğu’da ki olaylara birebir şahit olan bir şehir ve bizzat tüm siyasi olaylara hakimdir. Bünyesinde barındırdığı tarih sahneleri medya ile tanık olacağınız olaylara nispeten daha karmaşık gibi gözükse de değil. Şuan İsrail’in önemli ekonomi şehri olarak varlığını sürdürmekte. Çünkü şehirde birçok önemli banka bulunmakta ve İsrail borsasına ev sahipliği yapmakta. Sizlerde yatırım tercihleriniz de İstanbul Tel Aviv uçak bileti bağlantımızı tıklayarak bu şehir de yapmak isteyebilirsiniz. Tel Aviv aynı zaman da bir Liman kenti. Bu açıdan da gelişmişliği söz konusu. Bu da bu bölgede ki birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı konuşmalarının oluşmasını akla getiriyor. Yapılan kazılarda bu bölge de eski yerleşim yerlerinin bulunduğunu göstermektedir.

Tel Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Tel Aviv Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 April 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
İstanbul’un Simgeleri

20 February 2019

İstanbul’un Simgeleri

İstanbul’unda simgeleri haline gelen birçok yapı bulunsa da bunlar arasında en dikkat &...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.