Ankara Venedik Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ankara - Venedik Tahmini Fiyatlar

Ankara Venedik Uçuşu

venedik veniceAnkara' dan Venedik'e bir yolculuk planlıyorsunuz ancak haklı olarak uygun fiyatlı bir uçak bileti arıyorsunuz. www.ucuzauc.com adresi ile siz de en ucuz uçak bileti fiyatları ile Ankara Venedik uçak bileti temin edebilirsiniz.Başta Türk Hava Yolları olmak üzere bir çok büyük firmanın uçak bileti sizi bekliyor. www.ucuzauc.com başarısını ispatlamış ve sektöründe öncü olan bir adrestir. Gelişen teknoloji ile hizmette sınır tanımayan www.ucuzauc.com, ucuz uçak bileti için en doğru noktadır.

Venedik, dünyanın en romantik şehri. Turistleri kendine mıknatıs gibi çeken bu büyülü kent, yüz on sekiz adacık üzerine kurulu bir ada şehri. Yüz yetmiş kanalı ve dört yüz köprüsü ile bir rüya kent Venedik.

Venedik' e geldiniz. Uçak tekerleklerini Venedik sahasına değdirdir ve işte Venedik' tesiniz.İlk olarak Grand Canal,Büyük kanal en önemli noktasıdır. Harikulade bir caddeye sahip bu nokta sizi büyüleyecektir. Renkli bir şehir olan Venedik, yapısı, renkli çiçekleri ve muhteşem atmosferi ile başınızı döndürecektir. Özellikle Venedik' in kendine has yapısı kendine hayran bırakırken, kanallarda gezen gondollar size rüyada hissi verecektir. Gondollar, kanallar, muazzam köprüler derken ve işte karşınızda San Marco meydanı. Şimdi ise sizi katedraller, kiliseler ve tarihi yapılar beklemekte. Dükler sarayı, ihtişamlı binalar derken bu şehrin görkemi sizi sizden alacaktır. Venedik' i gezmeye doyamayacaksınız. Her bir köşesine ayrı ayrı hayran kalacak, binaları ve şehir yapısı ile kendinizi bir film platosunda gibi hissedeceksiniz. San Marco çan kulesi de oldukça ilgi çekici bir yerdir. Burayı da görmenizi tavsiye ederiz. Kostüm ve kumaş tarihi müzesi de fevkalade güzel ve enteresan bir durak olup kesinlikle atlanmaması gerekir. Modern sanat müzesi de özellikle resim ve tablo meraklıları için muhteşem bir adrestir. Rialto pazarları da mutlaka uğramanız gereken bir noktadır. Bu renkli pazarlar sizi adeta yenileyecek, oldukça keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Dünyanın en güzel kentlerinden biri bekliyor sizi. Sizin ise tek yapmanız gereken firmamız aracılığı ile uçak bileti temin etmek ve Venedik kapılarını aralamak. Sonrasında ise yolculuk tarihine kadar tatlı bir telaş içerisinde yolculuk heyecanını hakkını vererek yaşamak. Uçak bileti almak hiç bu kadar ekonomik olmamıştı!

 

Venedik Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Kurban Bayramı Tatilinde Nerelere Gidebilirsiniz

07 Ağustos 2019

Kurban Bayramı Tatilinde Nerelere Gidebilirsiniz

Kurban Bayramı Tatilinde Nerelere Gidebilirsiniz? Küçük seyahatler insanlar i&cce...

Devamı
Singapur Hava Yolları Business Class Promosyonu

07 Ağustos 2019

Singapur Hava Yolları Business Class Promosyonu

    Singapur Hava Yolları Business Class Promosyonu Uzatıldı .   GENEL KURALLAR...

Devamı
TAP Portugal Havayolları Değişiklik Bilgileri Hakkında

06 Ağustos 2019

TAP Portugal Havayolları Değişiklik Bilgileri Hakkında

    TAP Portugal Havayolları Değişiklik Bilgileri Hakkında !   TAP Portugal Hav...

Devamı
Ucuzauc.com